Nouvelle Vague jõuab järgmisel nädalal maailmaturneega Tallinna ({{commentsTotal}})

Nouvelle Vague
Nouvelle Vague Autor: Facebook

Prantsuse jazzbänd Nouvelle Vague esineb järgmisel nädalal Tallinnas.

Jazzansambel on sel kevadel maailmaturneel ning esineb 20. aprillil Rock Cafes. Nouvelle Vague on üks tänapäeva omapärasemaid kooslusi, kellel ilmus eelmise aasta teises pooles uus album nimega "I Could Be Happy".

Nad on tuntud oma kaverite poolest, kuid uuel albumil kuuleb ka esmakordselt nende originaalloomingut. Kontserdil saab kuulda kaverid sellistelt nimekatelt bändidelt nagu The Cure, Queen, Ramones, Depeche Mode, The Scissor Sisters ja Joy Division. 

Ansambel kasutab oma kaverites ka bossanoova ning pungi rütme.

Nouvelle Vague'i kontsert toimub 20. aprillil Rock Cafes, uksed avatakse kell 19.00, kontserdi algus on kell 20.00.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Sõmerus kogunesid kaktusekasvatajad

Sõmerus said kokku kaktuste ja teiste sukulentsete taimede kasvatajad. Kokkutulnutel oli võimalus teha annetusoste veebruarikuus Vändra vallas Saare-Tõrvaaugu aiandis toimunud tulekahjus hävinud Eesti esinduslikuma kaktusekollektsiooni taastamiseks.

Tele/raadio
Mai on ETV2-s taas keskkonnakuu

Teisipäeva ja neljapäeva õhtuti jõuab ETV2-s eetrisse üheksa värsket ja haaravat dokumentaalfilmi, mis avavad maailma seninägematul moel.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.