Rootsi elektroonilise muusika täht Rasmus Faber esineb aprilli lõpus Tallinnas ({{commentsTotal}})

Rasmus Faber
Rasmus Faber Autor/allikas: Pressimaterjalid

Üritus Disco Tallinn toob aprilli lõpus lavale tunnustatud multiinstrumentalisti Rasmus Faberi ja RaFa Orchestra laulja Melo. Kuigi Faber on Eestis varem esinenud, tulevad sel korral mängimisele ka uute lugude esmaesitlused.

"Põhjamaa inimestele mitteomaselt naudivad tallinlased funky-muusikat, mis on siinsete kontsertide atmosfääri lakke tõstnud," sõnas Faber, et ootab eesolevat pidu väga. "Kindlasti saab kuulata paari ahjusooja lugu ning uut live-seti koos Meloga. Melo on suurepärane laulja ja klahvpillimängija," sõnas Faber ning lisas, et lisaks plaatide mängimisele kavatseb ta sel korral ka ise klahvpilli taha astuda.

Pärast edukaid produktsioone on Faber oma kanna maailma house muusika eliidi hulka tugevalt kinnitanud. Talle kuulub plaadifirma Farplane Records, ta on remixinud Axwelli, Kaskade, Junior Jacki, Sandy Rivera jt. loomingut ning ta on rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud RaFa Orchestra looja. 

Lisaks Ramus Faberile ja Melole astuvad 29. aprillil teater NO99 kohvikus lavale Briti päritolu lauljatar Renae Rain ning peosarja eestvedajad ja residendid DJ-d Tom Lilienthal ja Widenski.

Uksed Disco Tallinnale avatakse laupäeval 29. aprillil kell 22.00.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.