ERR.ee video | Mati Talvik televisioonist: ma ei leia iseendale sobivamat tööd ({{commentsTotal}})

75. sünnipäeva tähistav telelegend Mati Talvik tunnistas, et ei kahetse 50 Eesti televisioonile pühendatud aastat.

"Ma tean, et moodne teooria ütleb, et võiks kohti vahetada tihemini, et saad ennast väljendada ka teistes ampluaades, aga ma olen selle koha leidnud. Ma ei leia iseendale sobivamat," tõdes Talvik Menule.

ETV-le on Talvik teinud saateid erinevates žanrites ning enda sõnul on ta saanud kajastada pea kõike, mida hing on ihaldanud. Seejuures särab Talviku silm igat saadet tehes. "Ju ta on sinna naelutatud ja istutatud. See ei ole teletööst. Ma ei ole selleks ennast treeninud, see on mul loomuses. Ma olen lõbus ja naljamees, see teeb elu natukene paremaks," ütles Talvik. "Stress on üldse üks haiguste ja tõbede ema. Mul seda sellel põhjusel ei ole olnud," lisas telelegend.

Telemaastikku hetkeseisu hinnates tõdes Talvik, et hindab praegusi ETV kolleege kõrgelt. "Igaüks on erinev, selle üle on ainult hea meel. Väga kõva poiss oli Aarne Rannamäe, kes on kahjuks läinud. "Pealtnägija" teeb kõva tööd," kiitis mees, kuid tõdes, et paraku on väga silmapaistvaid teletöötajaid vähemaks jäänud. "Eks tuleb juurde teha," lausus Talvik.

75. sünnipäeva jäävad Talvikule meenutama arvukad intervjuud Eesti meedias. "Ma olen läbi murdnud pressipadriku, kes on mind tüüdanud. Muidugi heas mõttes, nad on tahtnud minust kirjutada, nad on hästi kirjutanud, aga neid oli ikka palju," võttis Talvik sünnipäeva kokku.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.