Suri Briti näitleja Tim Pigott-Smith ({{commentsTotal}})

Tim Pigott-Smith
Tim Pigott-Smith Autor/allikas: AFP/Scanpix

Baftaga auhinnatud Briti näitleja Tim Pigott-Smith suri 70-aastaselt.

"Me peame kahetsusega teatama, et Tim Pigott-Smith suri täna hommikul. Armastatud ja hinnatud näitleja jääb paljudele meelde kui härrasmees ja tõeline sõber. Teda jäädakse igatsema," kirjutas näitleja agent John Grant, vahendas BBC.

Tim Pigott-Smith on tuntud eelkõige oma rolli eest seriaalis "The Jewel in the Crown", mille eest ta 1984. aastal Bafta pälvis. Mõne aasta eest tunnustati Pigott-Smithi kuningas Charles III rolli eest Olivieri ja Tony Awardi preemiatega. Sellel aastal otsustati näitlejale anda Briti Impeeriumi orden.

Mees pidi kehastama Willy Lomani peagi etenduvas teatritükis "Death of a Salesman", kus mängib ka tema naine Pamela Miles. Nädala alguses murdis mees proovide ajal luu ja vajas operatsiooni, kuid teatrilavale enam ei jõudnudki.

Pigott-Smithile on sotsiaalmeedias austust avaldanud paljud näitlejad Miranda Hartist Kevin Spaceyni. "Täna jättis lavaga hüvasti suurepärane näitleja. Ta oli enamat kui näitleja, ta oli suurepärane mees. Sõber ja mees, kes oli üks lahkematest, keda eales tundnud olen," kirjutas Spacey.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.