Armin Karu "Tõe ja õiguse" rahastamisest: Ivol ei tulnud mind pikalt veenda ({{commentsTotal}})

Pühapäeval algavad mängufilmi "Tõde ja õigus" võtted. Filmi on võtnud toetada Armin Karu, keda võib nüüd pidada selle kaasprodutsendiks. Karu ja produtsent Ivo Felt rääkisid "Ringvaates", mis "Tõe ja õigusega" saama hakkab.

Armin Karu on panustanud filmi tootmisse kuuekohalise summa võrra raha.

Karu rääkis, et tavaliselt tullakse tema juurde küsima lihtsalt toetust või sponsorlust, aga Ivo ettepanek panustada filmi kaastootja staatuses kõnetas teda rohkem.

"Ivo võttis mind oma partneriks, ma olen selle meeskonna liige ja see mulle meeldib. Väga pikalt ei tulnud Ivol mind veenda," sõnas ta.

Ivo Felt ütles, et Armin on võtteplatsile alati oodatud. "Küll me siis neid asju koos sätime ja vaatame kui vaja."

Armin Karu ütles veel, et asjaosalistel on kokku lepitud, kui palju võib produtsent loomingulisse protsessi sekkuda. "Ega tegelikult ei võigi. Selleks on meil režissöör. Režissööri me usaldame ja minu arust on see noor inimene väärt seda, et anda talle täielikult vabad käed," sõnas ta.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Ringvaade"Inimesed
93-aastane Richard Rooden tegi oma 66. orienteerumishooaja avastardi

93-aastane Richard Rooden on Eesti eakaim orienteeruja. Oma 66. orienteerumishooaja avavõistluse tegi ta kodustel Kohtla-Nõmme radadel.

elu
Mai Palling õppis kohvi peale joonistama

Reedel ja laupäeval toimub Tallinnas kultuurikatlas kohvifestival ning reporter Mai Palling käis proovimas, kui hea kohvikunstniku ranne tal on.

Tele/raadio
estraadisangaridestraadisangarid
"Estraadisangarite" viimane osa keskendub Kikerpuu ja Naissoo loometeele

Eesti tuntud ja tunnustatud hitimeistreid Kustas Kikerpuud ja Uno Naissood ühendas suur armastus džässmuusika vastu ning aastakümnete pikkune panus meie muusikaõpetusse.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.