Armin Karu "Tõe ja õiguse" rahastamisest: Ivol ei tulnud mind pikalt veenda ({{commentsTotal}})

Pühapäeval algavad mängufilmi "Tõde ja õigus" võtted. Filmi on võtnud toetada Armin Karu, keda võib nüüd pidada selle kaasprodutsendiks. Karu ja produtsent Ivo Felt rääkisid "Ringvaates", mis "Tõe ja õigusega" saama hakkab.

Armin Karu on panustanud filmi tootmisse kuuekohalise summa võrra raha.

Karu rääkis, et tavaliselt tullakse tema juurde küsima lihtsalt toetust või sponsorlust, aga Ivo ettepanek panustada filmi kaastootja staatuses kõnetas teda rohkem.

"Ivo võttis mind oma partneriks, ma olen selle meeskonna liige ja see mulle meeldib. Väga pikalt ei tulnud Ivol mind veenda," sõnas ta.

Ivo Felt ütles, et Armin on võtteplatsile alati oodatud. "Küll me siis neid asju koos sätime ja vaatame kui vaja."

Armin Karu ütles veel, et asjaosalistel on kokku lepitud, kui palju võib produtsent loomingulisse protsessi sekkuda. "Ega tegelikult ei võigi. Selleks on meil režissöör. Režissööri me usaldame ja minu arust on see noor inimene väärt seda, et anda talle täielikult vabad käed," sõnas ta.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Ringvaade"Inimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.