Shia LaBeoufi uue filmi esilinastust käis vaatamas ainult üks inimene ({{commentsTotal}})

"Man Down" Autor: outnow.ch

Põnvusfilm "Man Down" eesotsas Shia LaBeoufiga esilinastus Suurbritannias ainult ühele inimesele.

"Man Downi" esilinastus teenis Suurbritannias vaid seitse naela, mis on võrdne ühe kinopiletiga, vahendas EW.

Üheks põhjuseks, miks linateos kinos nii vähe tähelepanu sai, oli ilmselt see, et esilinastus toimus samal ajal, kui film jõudis digitaalsetele platvormidele. Teisena tasub mainida, et Suurbritannias levitatakse filmi ainult ühes kinos.  

Kino esindaja kinnitas The Hollywood Reporterile, et nädalavahetusel tõusis filmi vastu huvi lausa 200 protsenti - sellele müüdi kolm kinopiletit.

Filmi režissöör on Dito Montiel ning peaosa mängib Shia LaBeouf. Lisaks LaBeoufile teevad filmis kaasa  Kate Mara, Charlie Shotwell, Jai Courtney ja Gary Oldman.

"Man Down" esilinastus 2015. aastal Veneetsia filmifestivalil ning ei pälvinud just väga positiivset kriitikat. Hoolimata sellest teenis film Põhja-Ameerikas 454 000 dollarit, kui detsembris kinodesse jõudis. 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
93-aastane Richard Rooden tegi oma 66. orienteerumishooaja avastardi

93-aastane Richard Rooden on Eesti eakaim orienteeruja. Oma 66. orienteerumishooaja avavõistluse tegi ta kodustel Kohtla-Nõmme radadel.

elu
Mai Palling õppis kohvi peale joonistama

Reedel ja laupäeval toimub Tallinnas kultuurikatlas kohvifestival ning reporter Mai Palling käis proovimas, kui hea kohvikunstniku ranne tal on.

Tele/raadio
estraadisangaridestraadisangarid
"Estraadisangarite" viimane osa keskendub Kikerpuu ja Naissoo loometeele

Eesti tuntud ja tunnustatud hitimeistreid Kustas Kikerpuud ja Uno Naissood ühendas suur armastus džässmuusika vastu ning aastakümnete pikkune panus meie muusikaõpetusse.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.