Lennukate ideedega "Ajujahi" kümnes hooaeg alustab ({{commentsTotal}})

Juba homme õhtul alustab ETV ekraanil kümnendat hooaega Eesti suurim äriideede konkurss "Ajujaht".

Kõikidest kandideerijatest valis eelžürii välja sada parimat, kes kutsuti enda ideed tutvustama. "Sealt edasi selekteeriti välja 30 parimat, kes pääsesid arenguprogrammi. Esimeses saates saab näha sadat meeskonda, millest saate lõpuks jääb alles 30. See number aga hakkab saade saate haaval vähenema ja finaali pääseb ainult kolm parimat. Et saate kümnes hooaeg oleks veel kaasahaaravam kui kõik eelmised, on "Ajujahi" telehooaega veelgi põnevamaks tehtud, kuid seda, mis täpselt juhtuma hakkab, vaadake juba teleekraanilt," ütles produtsent Hannela Lippus.

Lippus lisas, et meeskondade tase läheb iga aastaga järjest tugevamaks ja ideed muutuvad aasta-aastalt praktilisemaks ning aitavad tõepoolest kaasa innovatsioonile. "Selle aasta meeskonnad on ägedad, neil silmad säravad ja nad kõik näevad oma ideedega vaeva, et jõuda finaali," kirjeldas Lippus.

Kümnenda hooaja esimene "Ajujaht" on ETV ekraanil homme õhtul kell 21.40. Saadet juhib Kristo Elias, režissöör on Märten Vaher, toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
93-aastane Richard Rooden tegi oma 66. orienteerumishooaja avastardi

93-aastane Richard Rooden on Eesti eakaim orienteeruja. Oma 66. orienteerumishooaja avavõistluse tegi ta kodustel Kohtla-Nõmme radadel.

elu
Mai Palling õppis kohvi peale joonistama

Reedel ja laupäeval toimub Tallinnas kultuurikatlas kohvifestival ning reporter Mai Palling käis proovimas, kui hea kohvikunstniku ranne tal on.

Tele/raadio
estraadisangaridestraadisangarid
"Estraadisangarite" viimane osa keskendub Kikerpuu ja Naissoo loometeele

Eesti tuntud ja tunnustatud hitimeistreid Kustas Kikerpuud ja Uno Naissood ühendas suur armastus džässmuusika vastu ning aastakümnete pikkune panus meie muusikaõpetusse.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.