"Veronat" ennustatakse Eurovisiooni teise poolfinaali võitjaks ({{commentsTotal}})

Eesti Laul 2017
Eesti Laul 2017 Autor/allikas: Aurelia Minev/ERR

Euroblogi Oikotimesi ennustusel hääletati Eesti eurolaul "Verona" lauluvõistluse teise poolfinaali võitjaks.

Tulemused arvutati žürii ja fännide häälte kokkuliitmisel, mille järgi on Eesti võiduvõimalus teises poolfinaalis 9.5 protsenti. Kui fännid ennustavad Eestit teise poolfinaali esimeseks, siis žürii annaks Eestile seitsmenda koha. 

Häälte kokkuliitmise tulemusel on teisel kohal Bulgaaria lugu 8,9-protsendilise võiduvõimalusega ning kolmandal Makedoonia 8,7 protsendiga.

Eesti suurimad konkurendid II poolfinaalis:

 

Esimese poolfinaali favoriidiks peetakse Belgiat 11,6 protsendiga. Teisel kohal on fännide ja žürii häälte tulemusel Rootsi ning kolmandal Aserbaidžaan.

Oikotimes on Eurovisiooni võitjat ennustanud juba 1990. aastast. 2011. aastast on hääletustulemused olnud ülimalt täpsed, kui võitjaks ennustati õigesti Aserbaidžaan. 2012. aastal ennustas euroblogi taas õigesti ning võitjaks tuli Rootsi esindaja Loreen. 2013. aastal ennustati võitu õigesti Taanile ning 2014. aastal läks võit Austriale, kes võitis ka euroblogi ennustustabeli. Möödunud aastal ennustati võitu Venemaale, kes lõpetas kolmandana.

Vaata tänavusi ennustusi SIIT.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.