Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär ({{commentsTotal}})

"Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

Umbes aasta aega tagasi loodi Facebooki kommuun, kuhu tähelepanelikud kodanikud jätavad teateid ja fotosid, kui märkavad linnaliikluses Eesti üht tuntumat liiklushuligaani, kel hüüdnimeks hellitavalt Subarik. Tänaseks on liiklusrikkuja ajanud vihale enam kui 2000 inimest, kes toodavad gruppi "Stop, subarik" pidevalt üha uut materjali.

Auto roolis pole aga mitte adrenaliininäljas teismeline, vaid hoopis Lasnamäel elav pensionär Valentina Terehhova, kes on oma ootamatust kuulsusest pisut häiritud.

Valentina oli kohe nõus "Insighti" reporteri Artur Zahharoviga kohtuma. Proua arvates on interneti grupis avaldatu ühepoolne ja ta soovis suu puhtaks rääkida. Ta kutsub võttegrupi külla oma kahetoalisesse korterisse Lasnamäele.

Seljaprobleemide tõttu on Valentinal raske kõndida. Seepärast on proual üks reegel: mida lähemale uksele, seda parem. Isegi kui auto tuleb kõnniteele parkida.

Parkimine on muude probleemide kõrval aga tühiasi. Paljud peavad hoopis ohtlikumaks tema riskantseid manöövreid. "Insight" otsustas korraldada Valentinale minisõidueksami, mida kogenud sõiduõpetaja Vladimir pärast hindas. Sõiduõpetaja Aleksandrov tõdes, et Valentina sõidustiilis oli mitmeid probleeme ning päris sõidueksamil oleks ta kindlasti läbi kukkunud.

Viimase nelja ja poole aasta jooksul on Valentina süül toimunud koguni 20 kindlustusjuhtumit, mistõttu on tema kindlustusmakse 1600 eurot aastas. Võtame välja ametliku Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmestiku aastatel 2012 kuni 2017 ja avastame, et nii palju õnnetusi nagu Valentina oma autoga, pole keegi Eestis teinud. Kindlustusjuhtumite edetabli teisel kohal on auto kõigest 11 juhtumiga. Valentina Terehhova troonib Eesti avariide tabeli tippu.

Pärast ERRi korraldatud minisõidueksamit sai Valentina teada sõiduõpetaja märkused - Valentina võttis kõik vead omaks ja lubas olla püüdlikum.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Pealtnägija"Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".