Mai Palling katsus Theodori silma ({{commentsTotal}})

Ugala teatris toimus eile teatri aastaauhindade pidulik auhinnatseremoonia, kus jagati kätte preemiad ehk Theodori silmad.

"Mis siin ikka muretseda, tänane päev pole muretsemiseks, vaid selleks, et teatrist rõõmu tunda," oli Ott Aardam enne pidulikku sündmust rahulolev, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Pidu korraldati värskenduskuuri läbinud Ugala teatris, mille uksed avati 18. märtsil Lembit Petersoni lavastusega "Nähtamatu daam". "Suurepärase etendusega avati see maja. See saal on ilus, korralik ja siin on hea olla," kiitis näitleja Ain Lutsepp.

Ka tänavustele laureaatidele jagati auhinnana välja klaaskuul Theodori silm ning reporter Mai Palling sai üht sellist ka oma käega katsuda. "Tõesti, väga raske on," kirjeldas Palling. Andra Teede, kelle auhind Pallingu kätte sattus, naeris, et ajas suurest rõõmust auhinnale šampust peale.

Teatriliit annab Eesti teatri aastaauhindu välja alates 1961. aastast ning need tunnustavad teatritegijaid möödunud aasta saavutuste eest.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
93-aastane Richard Rooden tegi oma 66. orienteerumishooaja avastardi

93-aastane Richard Rooden on Eesti eakaim orienteeruja. Oma 66. orienteerumishooaja avavõistluse tegi ta kodustel Kohtla-Nõmme radadel.

elu
Mai Palling õppis kohvi peale joonistama

Reedel ja laupäeval toimub Tallinnas kultuurikatlas kohvifestival ning reporter Mai Palling käis proovimas, kui hea kohvikunstniku ranne tal on.

Tele/raadio
estraadisangaridestraadisangarid
"Estraadisangarite" viimane osa keskendub Kikerpuu ja Naissoo loometeele

Eesti tuntud ja tunnustatud hitimeistreid Kustas Kikerpuud ja Uno Naissood ühendas suur armastus džässmuusika vastu ning aastakümnete pikkune panus meie muusikaõpetusse.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.