Mai Palling katsus Theodori silma ({{commentsTotal}})

Ugala teatris toimus eile teatri aastaauhindade pidulik auhinnatseremoonia, kus jagati kätte preemiad ehk Theodori silmad.

"Mis siin ikka muretseda, tänane päev pole muretsemiseks, vaid selleks, et teatrist rõõmu tunda," oli Ott Aardam enne pidulikku sündmust rahulolev, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Pidu korraldati värskenduskuuri läbinud Ugala teatris, mille uksed avati 18. märtsil Lembit Petersoni lavastusega "Nähtamatu daam". "Suurepärase etendusega avati see maja. See saal on ilus, korralik ja siin on hea olla," kiitis näitleja Ain Lutsepp.

Ka tänavustele laureaatidele jagati auhinnana välja klaaskuul Theodori silm ning reporter Mai Palling sai üht sellist ka oma käega katsuda. "Tõesti, väga raske on," kirjeldas Palling. Andra Teede, kelle auhind Pallingu kätte sattus, naeris, et ajas suurest rõõmust auhinnale šampust peale.

Teatriliit annab Eesti teatri aastaauhindu välja alates 1961. aastast ning need tunnustavad teatritegijaid möödunud aasta saavutuste eest.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.