Jüri Muttika tutvus merepääste ajalooga ({{commentsTotal}})

Lennusadam ei väsi üllatamast ning ajalooline koorikbetoonehitis on põrandast laeni täitunud päästevarustusega.

Tegu pole vabariigi suurima tuletõrjeõppuse, vaid ülipõhjaliku merepäästeekspositsiooniga. Kuigi merehädaliste päästmine on aja jooksul muutunud, on seda teemat siiani oluline inimestele tutvustada. "See olukord, kui see päriselt käes on, ei ole kunagi mugav," rääkis projektijuht Karen Jagodin merehätta sattumisest ETV saates "Ringvaade".

Väljapanekut täiendavad paljud interaktiivsed eksponaadid ja simulaatorid. Ühe katuse alla on pandud eksponaadid vetelpäästetornist helikopterini välja.

Näitus on valminud laiahaardelises koostöös Eesti merepääste valdkonna juhtivate ekspertide ning vastutavate institutsioonidega.

Väljapanek on avatud järgmise aasta 14. jaanuarini.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".