Galerii: 16-aastane räppar EiK esitles uut kogumikku ({{commentsTotal}})

16-aastane luuletaja ja räppar EiK esitles kultuuriklubis Kelm oma teist kogumikku "uinak".

EiK-iga koos olid laval DJ Kuera, Erik Joonas Juhandi, Emmi Kõiv, Mattias Tirmaste ja Susanna-Reti Räim. Kontserdil kõlasid kõik kümme pala kogumikult "uinak", eriti tuliselt võttis publik vastu Chalice'iga koos valminud lood "Tühjad väljad" ja "8bit". 

"See oli ilmselt mu elu seni kõige pikem live-esinemine," muljetas noor artist. "Ega seal suurt midagi ei kuulnud, mis ma rääkisin, saal oli puupüsti täis ja kõik laulsid kaasa. Põhimõtteliselt oleksin võinud ise lihtsalt seista ja vait olla, lugu oleks ikka ära tulnud," meenutas EiK.

Kogumiku  "uinak" teine esitluskontsert toimub laupäeval, 25. märtsil Tartus Genialistide klubis. 

Edaspidi saab EiKi 30-minutilisi etteasteid kuulda Tallinn Music Weeki raames, näiteks Solarise keskuse Mademoiselle'i  laval või Kelmis 29. märtsil, päev hiljem Tallinna botaanikaaia Palmimajas või Rada7.ee showcase'il Sinilinnus ning 1. aprillil Hip Hop Night'il. Tulemas on esinemised Jazzkaare linnaruumi projektis ja muuseumide ööl. 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.