Galerii: 16-aastane räppar EiK esitles uut kogumikku ({{commentsTotal}})

Luuletaja ja räppar EiK esitles plaati
Vaata galeriid
20 pilti
Foto: Luuletaja ja räppar EiK esitles plaati Autor: Katariina Kivi

16-aastane luuletaja ja räppar EiK esitles kultuuriklubis Kelm oma teist kogumikku "uinak".

EiK-iga koos olid laval DJ Kuera, Erik Joonas Juhandi, Emmi Kõiv, Mattias Tirmaste ja Susanna-Reti Räim. Kontserdil kõlasid kõik kümme pala kogumikult "uinak", eriti tuliselt võttis publik vastu Chalice'iga koos valminud lood "Tühjad väljad" ja "8bit". 

"See oli ilmselt mu elu seni kõige pikem live-esinemine," muljetas noor artist. "Ega seal suurt midagi ei kuulnud, mis ma rääkisin, saal oli puupüsti täis ja kõik laulsid kaasa. Põhimõtteliselt oleksin võinud ise lihtsalt seista ja vait olla, lugu oleks ikka ära tulnud," meenutas EiK.

Kogumiku  "uinak" teine esitluskontsert toimub laupäeval, 25. märtsil Tartus Genialistide klubis. 

Edaspidi saab EiKi 30-minutilisi etteasteid kuulda Tallinn Music Weeki raames, näiteks Solarise keskuse Mademoiselle'i  laval või Kelmis 29. märtsil, päev hiljem Tallinna botaanikaaia Palmimajas või Rada7.ee showcase'il Sinilinnus ning 1. aprillil Hip Hop Night'il. Tulemas on esinemised Jazzkaare linnaruumi projektis ja muuseumide ööl. 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
93-aastane Richard Rooden tegi oma 66. orienteerumishooaja avastardi

93-aastane Richard Rooden on Eesti eakaim orienteeruja. Oma 66. orienteerumishooaja avavõistluse tegi ta kodustel Kohtla-Nõmme radadel.

elu
Mai Palling õppis kohvi peale joonistama

Reedel ja laupäeval toimub Tallinnas kultuurikatlas kohvifestival ning reporter Mai Palling käis proovimas, kui hea kohvikunstniku ranne tal on.

Tele/raadio
estraadisangaridestraadisangarid
"Estraadisangarite" viimane osa keskendub Kikerpuu ja Naissoo loometeele

Eesti tuntud ja tunnustatud hitimeistreid Kustas Kikerpuud ja Uno Naissood ühendas suur armastus džässmuusika vastu ning aastakümnete pikkune panus meie muusikaõpetusse.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.