Piltuudis: Postimees kustutas Läti Euroopa kaardilt ({{commentsTotal}})

Lätita kaart
Lätita kaart Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Värske Postimehe tellijad said täna üllatuse osaliseks, kui rahvusliku lennufirma Nordica tegemisi kajastava artikli illustratsiooniks olnud kaardil laiutas Läti kohal tühjus.

22. märtsi Postimehes ilmus artikkel "Nordica kahjum jääb alla 15 miljoni", mille illustratsioonile oli aga sattunud omapärane apsakas. Kaardil, mis kujutas Nordica lende Tallinnast praegustesse ja tulevastesse sihtkohtadesse, puudus meie naaberriik Läti.

Eesti ja Leedu vahel on uue kaardi kohaselt hoopis meri.

Autor: Siim Lõvi/ERR

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".