Kristi Pärn-Valdoja Emma Watsonist: ta on väga sümpaatne ({{commentsTotal}})

Värskes ajakirja Säde numbris on Kristi Pärn-Valdoja teinud intervjuu näitleja Emma Watsoniga, kes mängib peaosa filmis "Kaunitar ja koletis". "Ringvaate" stuudios rääkis Pärn-Valdoja, kuidas näeb välja Hollywoodi näitleja intervjueerimine.

Säde peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja selgitas "Ringvaates", et intervjuu filmi "Kaunitar ja Koletis" peatoimetaja Emma Watsoniga jõudis tema tänu filmilevitaja Timo Dienerile. "Kui talle tuli pakkumine, et toimub selline pressikohtumine ja intervjuud, siis tuli täita tabelid, kellega oled varem intervjuusid teinud, olemaks kindel, et sa selles olukorras ikka päris ära ei minestaks," sõnas Pärn-Valdoja ja lisas, et kuigi alguses öeldi, et veel vaadatakse, kas on ruumi intervjuuks, siis viimasel hetkel hüppas üks riik alt ära ning tal tekkis võimalus.

"Ma loen väga palju intervjuusid, mis on juba ilmunud," selgitas Pärn-Valdoja enda eeltööd intervjuu eel ja tõdes, et tihti saadetakse ette ka materjale, kus filmimeeskond on teinud juba ette mingi intervjuu. "Ma teen kõvasti eeltööd ning kuna aega ei anta eriti palju, siis peab küsimused väga läbi mõtlema, et saaksid lühikese ajaga palju huvitavat informatsiooni," nentis ta ja tõi välja, et intervjuuks on aega enamasti kahekümnest minutit kuni kolmveerand tunnini.

Pärn-Valdoja sõnul tuleb küll vahel ette olukordi, kus keelatakse ära küsimused, mis puudutavad eraelu ja filmisse mittepuutuvaid teemasid, kuid Emma Watsoniga nii ei olnud. "Ta oli väga sümpaatne, kuigi ma arvasin, et ta võib olla pisut nipsakas," selgitas ta ja ütles, et eelnevates intervjuudes olid ajakirjanikud Watsonit pahandanud, öeldes, et tegu on järjekordse Disney printsessi rolliga. "Tema põhisõnum oli see, et tegu ei ole järjekordse printsessiga, vaid see roll annab edasi väga hea sõnumi."

Film "Kaunitar ja koletis" on Eesti kinodes alates 17. märtsist.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"Muusikaettevõtluse auhinnad pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio

Täna tunnustati Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal aasta parimaid ning auhinna pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio.

Galerii: Enn Vetemaa tööd ja tegemised ETV ekraanil

80-aastasena suri kirjanik, tõlkija ja helilooja Enn Vetemaa, kelle legendaarsed tööd ETV ekraanil on puudutanud paljusid eestlasi.

Inimesed
"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

elu
Muuseumis saab lisaks medalite vaatamisele ka ise sporti teha

Tartus asuvas Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis saab nüüd lisaks medalite ja karikate vaatamisele ka ise sporti teha.

Tele/raadio
R2 "Agenda" alustas uue kuulajamänguga

Raadio 2 saade "Agenda" alustas sel nädalal uue kuulajamänguga Arvamusliider.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.