Tõnis Niinemets: kõige õudsem on see, kui laval läheb tekst meelest ({{commentsTotal}})

Tõnis Niinemets rääkis oma hirmudest laval ja tunnistas, et kõige ebameeldivam olukord on ikkagi see, kui laval läheb tekst meelest ära.

"Eks kõige õudsem asi on see, kui lava peal läheb tekst meelest ära. Mul on ikka juhtunud seda. Teised näitlejad saavad tihtipeale aru, et sul on tekst meelest ära läinud, sest sa jääd punnis silmadega kõiki vaatama, siis teised näevad kõrvalt, et lähme appi," rääkis Niinemets ETV2 saates "Lastetuba: Üllatuste õhtu".

Hullem olukord on aga siis, kui olla täiesti üksi laval. "Siis tekib selline närv sisse, nägu läheb punaseks ja on väga piinlik olukord. Tuleb säilitada rahu ja tuletada meelde, millest sa just rääkisid või rääkima hakkad," kirjeldas Niinemets, kuidas sellest olukorrast välja tulla.

Niinemets lisas, et kui on terve näitemängu üksi laval, võtab ta kaasa märksõnad, mis aitavad teksti meelde tuletada. "Kui täitsa meelest ära läheb, saan sinna piiluda," tunnistas näitleja.

Tõnis Niinemets Autor: Elena Vareiko/ERR

Toimetaja: Rutt Ernits-SupsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.