Tõnis Niinemets: kõige õudsem on see, kui laval läheb tekst meelest ({{commentsTotal}})

Tõnis Niinemets rääkis oma hirmudest laval ja tunnistas, et kõige ebameeldivam olukord on ikkagi see, kui laval läheb tekst meelest ära.

"Eks kõige õudsem asi on see, kui lava peal läheb tekst meelest ära. Mul on ikka juhtunud seda. Teised näitlejad saavad tihtipeale aru, et sul on tekst meelest ära läinud, sest sa jääd punnis silmadega kõiki vaatama, siis teised näevad kõrvalt, et lähme appi," rääkis Niinemets ETV2 saates "Lastetuba: Üllatuste õhtu".

Hullem olukord on aga siis, kui olla täiesti üksi laval. "Siis tekib selline närv sisse, nägu läheb punaseks ja on väga piinlik olukord. Tuleb säilitada rahu ja tuletada meelde, millest sa just rääkisid või rääkima hakkad," kirjeldas Niinemets, kuidas sellest olukorrast välja tulla.

Niinemets lisas, et kui on terve näitemängu üksi laval, võtab ta kaasa märksõnad, mis aitavad teksti meelde tuletada. "Kui täitsa meelest ära läheb, saan sinna piiluda," tunnistas näitleja.

Tõnis Niinemets Autor: Elena Vareiko/ERR

Toimetaja: Rutt Ernits-SupsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
Tudengipäevad said Tartus hoo sisse

Täna algas Tartu tudengipäevade kevadfestival, mis toob tudengite ning linnarahvani enam kui 150 kultuuri-, spordi- ja meelelahutussündmust.

Tele/raadio
meediatundmeediatund
"Meediatund" räägib ajakirjanduse sõltumatusest ja mõjukusest

Vikerraadio saates "Meediatund" räägitakse ajakirjanduse sõltumatusest ja mõjukusest sisuturunduse ja infokülluse ajal.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.