Tõnis Niinemets: kõige õudsem on see, kui laval läheb tekst meelest ({{commentsTotal}})

Tõnis Niinemets rääkis oma hirmudest laval ja tunnistas, et kõige ebameeldivam olukord on ikkagi see, kui laval läheb tekst meelest ära.

"Eks kõige õudsem asi on see, kui lava peal läheb tekst meelest ära. Mul on ikka juhtunud seda. Teised näitlejad saavad tihtipeale aru, et sul on tekst meelest ära läinud, sest sa jääd punnis silmadega kõiki vaatama, siis teised näevad kõrvalt, et lähme appi," rääkis Niinemets ETV2 saates "Lastetuba: Üllatuste õhtu".

Hullem olukord on aga siis, kui olla täiesti üksi laval. "Siis tekib selline närv sisse, nägu läheb punaseks ja on väga piinlik olukord. Tuleb säilitada rahu ja tuletada meelde, millest sa just rääkisid või rääkima hakkad," kirjeldas Niinemets, kuidas sellest olukorrast välja tulla.

Niinemets lisas, et kui on terve näitemängu üksi laval, võtab ta kaasa märksõnad, mis aitavad teksti meelde tuletada. "Kui täitsa meelest ära läheb, saan sinna piiluda," tunnistas näitleja.

Tõnis Niinemets Autor: Elena Vareiko/ERR

Toimetaja: Rutt Ernits-SupsInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Näitus korstnapühkijatest.Näitus korstnapühkijatest.
Korstnapühkijad jõuavad fotoseinale

Tallinna Ülikooli Akadeemilise Raamatukogu galeriis avatakse täna, 26. mail kell 17 Eestis elava belgia nimeka fotograafi Nicolas Bouvy fotonäitus „Teekond pilvedesse“

Tele/raadio
ETVs alustab uus saatesari "Igaühe õigus"

Teisipäeval kell 20.05 jõuab ETV ekraanile uus saatesari "Igaühe õigus", mis võtab luubi alla kuus olulist inimõigust ning nendega seonduvad teemad.