Video: saatekülalise lapsed trügisid BBC otse-eetrisse ({{commentsTotal}})

Kaader videost Autor: The Guardian/BBC

BBC saatekülaline Robert E Kelly lootis ilmselt, et näeb õudusunenägu, kui tema lapsed otseülekande ajal eetrisse trügisid.

Kentsakas olukord tekkis reedel, kui Kelly oma kontoris kaamera ees poliitilistel teemadel arutles ning tema tütar ootamatult tuppa sisse astus. Kahjuks ei piirdunud asi sellega ning mõne hetke pärast veeres kaamera ette beebidele mõeldud käimisraamiga Kelly teine laps. Kõrvaliste isikute ilmumine otse-eetrisse ei lõppenud ka siis. Kahe lapse järel viskus kaadrisse naine, kes rüblikud toauksest välja surus, vahendas The Guardian.

"Vabandage, minu siirad vabandused," naeris politoloogiaprofessor Kelly keset vahejuhtumit kohmetult ning jätkas pärast seda intervjuud.

Toimetaja: Rutt Ernits-SupsMuusikaettevõtluse auhinnad pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio

Täna tunnustati Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal aasta parimaid ning auhinna pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio.

Galerii: Enn Vetemaa tööd ja tegemised ETV ekraanil

80-aastasena suri kirjanik, tõlkija ja helilooja Enn Vetemaa, kelle legendaarsed tööd ETV ekraanil on puudutanud paljusid eestlasi.

Inimesed
"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

elu
Muuseumis saab lisaks medalite vaatamisele ka ise sporti teha

Tartus asuvas Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis saab nüüd lisaks medalite ja karikate vaatamisele ka ise sporti teha.

Tele/raadio
R2 "Agenda" alustas uue kuulajamänguga

Raadio 2 saade "Agenda" alustas sel nädalal uue kuulajamänguga Arvamusliider.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.