Video: saatekülalise lapsed trügisid BBC otse-eetrisse ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor: The Guardian/BBC

BBC saatekülaline Robert Kelly lootis ilmselt, et näeb õudusunenägu, kui tema lapsed otseülekande ajal eetrisse trügisid.

Kentsakas olukord tekkis reedel, kui Kelly oma kontoris kaamera ees poliitilistel teemadel arutles ning tema tütar ootamatult tuppa sisse astus. Kahjuks ei piirdunud asi sellega ning mõne hetke pärast veeres kaamera ette beebidele mõeldud käimisraamiga Kelly teine laps. Kõrvaliste isikute ilmumine otse-eetrisse ei lõppenud ka siis. Kahe lapse järel viskus kaadrisse naine, kes rüblikud toauksest välja surus, vahendas The Guardian.

"Vabandage, minu siirad vabandused," naeris politoloogiaprofessor Kelly keset vahejuhtumit kohmetult ning jätkas pärast seda intervjuud.

Toimetaja: Rutt Ernits-SupsInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Galakontserdil kuulutatakse välja aasta parimad loodusfotod

Täna antakse Estonia kontserdisaalis Looduse Aasta Foto 2017 tiitlid.

Tele/raadio
Vaata uuesti: "Oma kodu" otsis üles arhitektuuriajaloolised kortermajad

"Oma kodu" kevadhooaja kolmandas episoodis toodi televaatajate ette kolm arhitektuuriajaloo seisukohalt olulist kortermaja.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.