Video: saatekülalise lapsed trügisid BBC otse-eetrisse ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: The Guardian/BBC

BBC saatekülaline Robert Kelly lootis ilmselt, et näeb õudusunenägu, kui tema lapsed otseülekande ajal eetrisse trügisid.

Kentsakas olukord tekkis reedel, kui Kelly oma kontoris kaamera ees poliitilistel teemadel arutles ning tema tütar ootamatult tuppa sisse astus. Kahjuks ei piirdunud asi sellega ning mõne hetke pärast veeres kaamera ette beebidele mõeldud käimisraamiga Kelly teine laps. Kõrvaliste isikute ilmumine otse-eetrisse ei lõppenud ka siis. Kahe lapse järel viskus kaadrisse naine, kes rüblikud toauksest välja surus, vahendas The Guardian.

"Vabandage, minu siirad vabandused," naeris politoloogiaprofessor Kelly keset vahejuhtumit kohmetult ning jätkas pärast seda intervjuud.

Toimetaja: Rutt Ernits-SupsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.