Nicole Kidman avaldas oma veidra plaksutamisstiili põhjuse ({{commentsTotal}})

Nicole Kidman Oscarite galal
Nicole Kidman Oscarite galal Autor/allikas: AFP/Scanpix

Tänavune Oscarite gala jääb ajalukku mitmel põhjusel ning vahetusse läinud ümbrikute kõrval leidis suurt kajastust ka näitleja Nicole Kidman, kes oleks auhinnagalal justkui unustanud, kuidas käib plaksutamine.

Kidmani veider plaksutamisstiil levis internetis kulutulena ning tekitas inimestes palju nalja. Nüüdseks on selgunud, et Kidman siiski oskab plaksutada, aga Oscarite galal segas seda tegevust hirmkallis sõrmus, vahendas BBC.

"See oli väga keeruline, sest mul oli suur sõrmus sõrmes, mis polnud minu enda oma. See oli imeline ja ma olin hirmul, et ma rikun selle ära," põhjendas Kidman raadiojaamas KIIS1065.

Kidman oli rõõmus, et see asi lõpuks lahendatud sai. "Mul oli väga veider olla ja mõtlesin, et ma tahan plaksutada, mitte niisama seista. Kumb on hullem situatsioon? Ikka see, et miks Nicole ei plaksuta," rääkis näitlejanna.

Kidman oli tänavu nomineeritud parima kõrvalosa auhinnale, mille pälvis hoopis Viola Davis.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.