Nicole Kidman avaldas oma veidra plaksutamisstiili põhjuse ({{commentsTotal}})

Nicole Kidman Oscarite galal
Nicole Kidman Oscarite galal Autor/allikas: AFP/Scanpix

Tänavune Oscarite gala jääb ajalukku mitmel põhjusel ning vahetusse läinud ümbrikute kõrval leidis suurt kajastust ka näitleja Nicole Kidman, kes oleks auhinnagalal justkui unustanud, kuidas käib plaksutamine.

Kidmani veider plaksutamisstiil levis internetis kulutulena ning tekitas inimestes palju nalja. Nüüdseks on selgunud, et Kidman siiski oskab plaksutada, aga Oscarite galal segas seda tegevust hirmkallis sõrmus, vahendas BBC.

"See oli väga keeruline, sest mul oli suur sõrmus sõrmes, mis polnud minu enda oma. See oli imeline ja ma olin hirmul, et ma rikun selle ära," põhjendas Kidman raadiojaamas KIIS1065.

Kidman oli rõõmus, et see asi lõpuks lahendatud sai. "Mul oli väga veider olla ja mõtlesin, et ma tahan plaksutada, mitte niisama seista. Kumb on hullem situatsioon? Ikka see, et miks Nicole ei plaksuta," rääkis näitlejanna.

Kidman oli tänavu nomineeritud parima kõrvalosa auhinnale, mille pälvis hoopis Viola Davis.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Ülle Rästa: laps on Stigi palju muutnud

Veidi üle poole aasta tütar Lumiga isarõõme nautinud Stig Rästa on ema sõnul väga palju muutunud

elu
Vabaõhumuuseumis saab äpi abil osa pulmaseiklusest

Eesti Vabaõhumuuseum sai täna 60-aastaseks. Sel puhul valmis neil uus ja uhke mobiiliäpp nimega NUMU, millega muuseumis seiklusmänge mängida. Reporter Muttika käis seda testimas.

Tele/raadio
Möödunud nädalal köitis televaatajaid enim kodumaine seebiseriaal

Läinud nädala vaadatuimaks saateks tõusis Kantar Emori andmetel taas Kanal 2 seebiseriaal "Pilvede all" 180 000 jälgijaga. ETV "Pealtnägija" oli teisel kohal (157 000).