Ott Lepland avaldas oma rasvaprotsendi ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: ERR

Muusik Ott Lepland võttis vastu "Ringvaate" väljakutse ning mõõtis otse-eetris oma kehamassikoostist.

"Minul on tegelikult see masin tuttav, kui ma aktiivsema trenniga alustasin, siis igas korralikumas jõusaalis on selline masin olemas ja treener alati enne aktiivse trenniperioodi alustamist mõõdab," rääkis Lepland pärast kehamassimõõtmist. Lepland kiitis, et masin annab hea teadmise sellest, mis olukorras inimese keha on.

Leplandi kehas on rasva 7,3 protsenti, mis on Benu apteegi konsultandi Kätlin Kuusi sõnul liiga madal. Kaalu on Leplandil umbes 77 kilogrammi. "Kui rasvaprotsent on liiga madal, soovitame me võtta juurde kalamaksaõli või rasvaprotsenti tõsta," ütles Kuus. Lepland tunnistas, et teeb nädalas trenni umbes neli korda ning see on muutnud teda palju vastupidavamaks ka laval. "Enesetunne on oluliselt parem kui oli aasta tagasi," tõdes Lepland.

Oma kehamassikoostist lasi mõõta ka "keskmine eestlane" ehk "Ringvaate" vastutav toimetaja Kajar Kase, kelle tulemus oli 24,9 protsenti. "Mina olen sellel aastal teinud trenni kaks korda," tunnistas Kase. Kuusi sõnul on selline number natukene liiga suur. "Lihasmassi on iseenesest piisavalt, aga organite ümber rasvaprotsent on piiri peal, soovitan natukene rohkem sisemisi lihaseid treenida, et seda numbrit alla viia," soovitas Kuus.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.