Sven Lõhmus: käisin "Veronat" produtseerides läbi progressive house´ist kuni ballaadini välja ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu võiduloo "Verona" autor Sven Lõhmus rääkis "Ringvaates", et katsetas kõnealust lugu produtseerides väga erinevaid helipilte. Tema sõnul töötab praegune variant kõige paremini.

Sven Lõhmus läheb oma looga Eurovisioonile juba neljandat korda. "Iga kord on unikaalne, iga elamus on kordumatu," ütles Lõhmus.

Ta lisas, et kõige rohkem on tal heameel Laura üle, kes on mitu korda napilt Eurovisiooni ukse taha jäänud.

"Laural ei ole üldse kõige lihtsam elu viimasel ajal olnud. Mul on siiralt heameel selle üle, et ta selle võimaluse praegu sai, et nad saavad Koiduga laulda lugu, mis neile mõlemale väga meeldib."

Lõhmus sõnas, et arvas viimase hetkeni, et Eesti Laulu võidab Kerli. "Verona" tema sõnul Eurovisiooni eel kardinaalset muutust ei läbi.

"See atmosfäär jääb samaks. Me tegeleme pigem detailidega. Lavaline esitus koosneb muusikast, laulust, produktsioonist, esitajatest, sellest, mis neil seljas on ja kuidas nad teineteist kõnetavad ja sellest, milliseks kujuneb lava ja taust. Kogu sõu, see moodustab ühe terviku. Iga osa juures on mingisugused detailid, mida saab lihvida ja ümber teha, aga mitte nii, et see endas väga suurt muutust kätkeks. Ma loodan, et see nii jääb."

Lõhmus ütles veel, et tegi "Veronat" kolm kuud ja on katsetanud seda mitmes eri võtmes.

"Ma olen käinud selle loo produktsiooni juures läbi karmist progressive house´ist kuni ballaadini välja, vahetanud klotse omavahel. Ma olen kõik selle läbi sõelunud. Minu jaoks on pilt selge," ütles ta, lisades, et "Verona" toimib just praeguses vormis kõige paremini.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Ringvaade"Eurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.