Välismaalaste arvamus läheb Eesti euroloo osas lahku ({{commentsTotal}})

Eile õhtul selgus Eesti Laul 2017 võitja, kelleks osutusid Koit Toome ja Laura palaga "Verona". Võidulaul kütab kirgi ka piiri taga, kus ühed peavad lugu väga tugevaks ning teised imalaks ning vanamoodsaks.

Välismaalased on oma arvamusi jaganud euroblogi Wiwibloggs veergudel:

AngieP: "Juhhhhuuuuuuuu! See laul oli suurepärane. See oli minu lemmiklaul, ma armastan seda. Ma poleks pahaks pannud, kui Kerli oleks võitnud ja finaalis oli palju kvaliteetseid palasid. Loodan, et Koidul ja Laural läheb Eurovisioonil hästi!"

Tusán: "See aasta oli tõeliselt kohutav. Nagu oleks taas 1990ndates."

Alex: "Kahjuks ei usu ma selle loo edusse, kui ta peaks Eurovisiooni finaali jõudma. Vokaal ei ole kuigi põnev ning lugu ise ei jää meelde."

blondboybc: "Ma olen väga rõõmus. Nende esitus oli palju parem vokaalselt (hoolimata külmetusest) ja lavaline olek oli kümnesse. Minu lemmiku Kerli hääl oli värisev ja kaheldav. Aitäh, Eesti, et saatsite edasi Laura ja Koidu."

Beardphrodite: "Aegunud, imal, ebaoriginaalne, igav, vähese emotsiooniga, odav ning kergesti ununev. Sel aastal saab olema läbi aegade halvim Eurovisioon."

D: "See laul on nii halb, et see on juba naljakas. See on ainus positiivne asi, mida ma selles näen."

Haraala Birgitsdottor: "Tõeline katastroof Eesti jaoks. Loobuda unikaalsest ja imelisest Kerlist sellise imala ballaadi nimel. Aitäh, et aitate Islandi võidule."

Grete Paia: "Parim laul ja parimad lauljad võitsid. Oligi Laura kord."

Denis: "Paistab, et eestlased said lõpuks õppetunni, mis saab, kui loota ainult telehääletusele. Võrreldes lauludega, mida Eesti on varem Eurovisioonile saatnud, on see sammuke tagasi. See pole halb laul, aga on raske näha, mis paelub inimesi laulus, millesuguseid saab kuulata retroklubides, kus mängitakse muusikat möödunud kümnenditest."

SMK: "Mulle meeldib see lugu, see on puhas pop. See laul on hästi vormistatud, head hääled ja tugev sõnum."

Rexon: "Vabandust, aga see oli kohutav valik!!!" 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Näitus korstnapühkijatest.Näitus korstnapühkijatest.
Korstnapühkijad jõuavad fotoseinale

Tallinna Ülikooli Akadeemilise Raamatukogu galeriis avatakse täna, 26. mail kell 17 Eestis elava belgia nimeka fotograafi Nicolas Bouvy fotonäitus „Teekond pilvedesse“

Tele/raadio
ETVs alustab uus saatesari "Igaühe õigus"

Teisipäeval kell 20.05 jõuab ETV ekraanile uus saatesari "Igaühe õigus", mis võtab luubi alla kuus olulist inimõigust ning nendega seonduvad teemad.