Välismaalaste arvamus läheb Eesti euroloo osas lahku ({{commentsTotal}})

Eile õhtul selgus Eesti Laul 2017 võitja, kelleks osutusid Koit Toome ja Laura palaga "Verona". Võidulaul kütab kirgi ka piiri taga, kus ühed peavad lugu väga tugevaks ning teised imalaks ning vanamoodsaks.

Välismaalased on oma arvamusi jaganud euroblogi Wiwibloggs veergudel:

AngieP: "Juhhhhuuuuuuuu! See laul oli suurepärane. See oli minu lemmiklaul, ma armastan seda. Ma poleks pahaks pannud, kui Kerli oleks võitnud ja finaalis oli palju kvaliteetseid palasid. Loodan, et Koidul ja Laural läheb Eurovisioonil hästi!"

Tusán: "See aasta oli tõeliselt kohutav. Nagu oleks taas 1990ndates."

Alex: "Kahjuks ei usu ma selle loo edusse, kui ta peaks Eurovisiooni finaali jõudma. Vokaal ei ole kuigi põnev ning lugu ise ei jää meelde."

blondboybc: "Ma olen väga rõõmus. Nende esitus oli palju parem vokaalselt (hoolimata külmetusest) ja lavaline olek oli kümnesse. Minu lemmiku Kerli hääl oli värisev ja kaheldav. Aitäh, Eesti, et saatsite edasi Laura ja Koidu."

Beardphrodite: "Aegunud, imal, ebaoriginaalne, igav, vähese emotsiooniga, odav ning kergesti ununev. Sel aastal saab olema läbi aegade halvim Eurovisioon."

D: "See laul on nii halb, et see on juba naljakas. See on ainus positiivne asi, mida ma selles näen."

Haraala Birgitsdottor: "Tõeline katastroof Eesti jaoks. Loobuda unikaalsest ja imelisest Kerlist sellise imala ballaadi nimel. Aitäh, et aitate Islandi võidule."

Grete Paia: "Parim laul ja parimad lauljad võitsid. Oligi Laura kord."

Denis: "Paistab, et eestlased said lõpuks õppetunni, mis saab, kui loota ainult telehääletusele. Võrreldes lauludega, mida Eesti on varem Eurovisioonile saatnud, on see sammuke tagasi. See pole halb laul, aga on raske näha, mis paelub inimesi laulus, millesuguseid saab kuulata retroklubides, kus mängitakse muusikat möödunud kümnenditest."

SMK: "Mulle meeldib see lugu, see on puhas pop. See laul on hästi vormistatud, head hääled ja tugev sõnum."

Rexon: "Vabandust, aga see oli kohutav valik!!!" 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Piltuudis: põdraperekond soola limpsimas

Tartu ülikooli teadlased panid eelmisel sügisel kohalike jahimeeste abiga kümnele Kose-Mäo piirkonna põdrale raadiokaelused. Loomade liikumisteede uuring aitab paremini planeerida uue neljarealise maantee ökodukte. Suvi on põdraperekondadele toonud järelkasvu, kellele tutvustatakse ema poolt soola limpsimise mõnusid.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.