Måns Zelmerlöw: Kerlil on väga hea laul ja uhke lavashow ({{commentsTotal}})

Mans Zelmerlöw
Mans Zelmerlöw Autor/allikas: ERR

Tänases Eesti Laulu finaalis esineb Rootsi muusik ja Eurovisioonivõitja Måns Zelmerlöw, kes istub ka žüriipinki. Muusik tunnistas, et sel aastal on tugev finaal, kuid silmapaistvaim lugu kuulub Kerlile.

"Ma usun, et Kerlil on väga hea laul ja uhke lavashow," paljastas Zelmerlöw Raadio 2-l antud intervjuus.

Esimesena astub finaalis lavale aga Liis Lemsalu, kelle laul on ainus, kus löövad kaasa ka rootslased Gustaf Svenungsson ja Magnus Wallin. Zelmerlöw kinnitas, et laul meeldib talle, kuid meenutab mitut teist pala. "Sel aastal on väga tugev finaal," rääkis muusik.

Ta lisas, et on pidanud ka ise paljudel kordadel kohtunike ees olema ning tavaliselt tuleb ta sellega toime õlut juues ning žüriid sõimates. "Ma olen olnud väga õnnetu, kui ma olen tundnud, et väärin palju rohkemat, kuid seda pole juhtunud liiga palju. Ma loodan, et seda ei juhtu ka täna," lubas muusik.

Zelmerlöw tunnistas, et õpib kogu aeg ja mitte ainult kriitikutelt, vaid ka emalt, isalt ja tiimikaaslastelt. "Ma usun, et sa õpid kogu aeg ja ma ei olnud artist, kes ma olen praegu, kuus või seitse aastat tagasi. Ma olen õnnelik selle üle ja mul on veel palju õppida," tõdes ta.

Tänases finaalis esitleb Zelmerlöw uhiuut singlit "Glorious", mis tõestab, et ta pole vaid ühe hiti mees. "On lihtne olla pärast Eurovisiooni ühe laulu poolest kuulus, kuid raske on sellest mullist välja pääseda," arvas Zelmerlöw.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".