Måns Zelmerlöw: Kerlil on väga hea laul ja uhke lavashow ({{commentsTotal}})

Mans Zelmerlöw
Mans Zelmerlöw Autor: ERR

Tänases Eesti Laulu finaalis esineb Rootsi muusik ja Eurovisioonivõitja Måns Zelmerlöw, kes istub ka žüriipinki. Muusik tunnistas, et sel aastal on tugev finaal, kuid silmapaistvaim lugu kuulub Kerlile.

"Ma usun, et Kerlil on väga hea laul ja uhke lavashow," paljastas Zelmerlöw Raadio 2-l antud intervjuus.

Esimesena astub finaalis lavale aga Liis Lemsalu, kelle laul on ainus, kus löövad kaasa ka rootslased Gustaf Svenungsson ja Magnus Wallin. Zelmerlöw kinnitas, et laul meeldib talle, kuid meenutab mitut teist pala. "Sel aastal on väga tugev finaal," rääkis muusik.

Ta lisas, et on pidanud ka ise paljudel kordadel kohtunike ees olema ning tavaliselt tuleb ta sellega toime õlut juues ning žüriid sõimates. "Ma olen olnud väga õnnetu, kui ma olen tundnud, et väärin palju rohkemat, kuid seda pole juhtunud liiga palju. Ma loodan, et seda ei juhtu ka täna," lubas muusik.

Zelmerlöw tunnistas, et õpib kogu aeg ja mitte ainult kriitikutelt, vaid ka emalt, isalt ja tiimikaaslastelt. "Ma usun, et sa õpid kogu aeg ja ma ei olnud artist, kes ma olen praegu, kuus või seitse aastat tagasi. Ma olen õnnelik selle üle ja mul on veel palju õppida," tõdes ta.

Tänases finaalis esitleb Zelmerlöw uhiuut singlit "Glorious", mis tõestab, et ta pole vaid ühe hiti mees. "On lihtne olla pärast Eurovisiooni ühe laulu poolest kuulus, kuid raske on sellest mullist välja pääseda," arvas Zelmerlöw.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Galakontserdil kuulutatakse välja aasta parimad loodusfotod

Täna antakse Estonia kontserdisaalis Looduse Aasta Foto 2017 tiitlid.

Tele/raadio
Vaata uuesti: "Oma kodu" otsis üles arhitektuuriajaloolised kortermajad

"Oma kodu" kevadhooaja kolmandas episoodis toodi televaatajate ette kolm arhitektuuriajaloo seisukohalt olulist kortermaja.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.