Beyond Beyondi noor muusik kukkus Eesti Laulu proovis lavalt alla ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: ERR

Beyond Beyondi laulja Karl Killing kukkus üleeilses Eesti Laulu proovis lava alla.

"Ma kaotasin oma tasakaalu samal ajal, kui ma kekslesin. Ma toetasin oma jala pleksiklaasile ja kukkusin sisse," meenutas noormees Raadio 2-le antud intervjuus.

Bändiliikmed Frederik Küüts, Frank Pintsaar ja Gevin Niglas tõdesid, et bändi tiim oli umbes 20 sekundiga laval, et Karlile appi tõtata. Noor muusik lisas, et ei tundnud kukkumisel suurt valu. "Ma ei öelnud mitte midagi, aga kui adrekas üle läks, hakkas valutama küll, aga praegu on juba okei kõik," lohutas ta fänne.

Noored muusikud lisasid, et ei oska arvatagi, kes Eesti Laulu võidab. "Me ei oska öelda, me ei tea. Ma olen nii palju kuulnud ja vaatasin kommentaare, et mida rahvas arvab, see ei läinud minu eelistusega väga kokku. Igal pool on nii palju erinevaid arvamusi," tõdesid bändiliikmed ja lisasid, et hoiavad pöialt eelkõige Daniel Levile. Nad lisasid, et Kerli lavashow on väga võimas.

Beyond Beyond ise Eesti Laulul osaleda ei saa, sest võistluse vanusepiirang ei lase Karl Killingil lavale astuda.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".