Beyond Beyondi noor muusik kukkus Eesti Laulu proovis lavalt alla ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor: ERR

Beyond Beyondi laulja Karl Killing kukkus üleeilses Eesti Laulu proovis lava alla.

"Ma kaotasin oma tasakaalu samal ajal, kui ma kekslesin. Ma toetasin oma jala pleksiklaasile ja kukkusin sisse," meenutas noormees Raadio 2-le antud intervjuus.

Bändiliikmed Frederik Küüts, Frank Pintsaar ja Gevin Niglas tõdesid, et bändi tiim oli umbes 20 sekundiga laval, et Karlile appi tõtata. Noor muusik lisas, et ei tundnud kukkumisel suurt valu. "Ma ei öelnud mitte midagi, aga kui adrekas üle läks, hakkas valutama küll, aga praegu on juba okei kõik," lohutas ta fänne.

Noored muusikud lisasid, et ei oska arvatagi, kes Eesti Laulu võidab. "Me ei oska öelda, me ei tea. Ma olen nii palju kuulnud ja vaatasin kommentaare, et mida rahvas arvab, see ei läinud minu eelistusega väga kokku. Igal pool on nii palju erinevaid arvamusi," tõdesid bändiliikmed ja lisasid, et hoiavad pöialt eelkõige Daniel Levile. Nad lisasid, et Kerli lavashow on väga võimas.

Beyond Beyond ise Eesti Laulul osaleda ei saa, sest võistluse vanusepiirang ei lase Karl Killingil lavale astuda.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Galakontserdil kuulutatakse välja aasta parimad loodusfotod

Täna antakse Estonia kontserdisaalis Looduse Aasta Foto 2017 tiitlid.

Tele/raadio
Vaata uuesti: "Oma kodu" otsis üles arhitektuuriajaloolised kortermajad

"Oma kodu" kevadhooaja kolmandas episoodis toodi televaatajate ette kolm arhitektuuriajaloo seisukohalt olulist kortermaja.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.