Anu Välba poeg hoiab pöialt Elina Bornile ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: ERR

ETV saatejuht Anu Välba tõdes, et tal pole Eesti Laulu finalistide seas lemmikut, kuid tema kolme-aastane poeg hoiab pöialt kindlale artistile.

"Ma olen kõigi poolt, aga mu laps on Elina Borni poolt," paljastas Välba Raadio 2-le antud intervjuus.

Vestlusest selgus, et Raadio 2 saatejuhi Margus Kamlati ja Anu Välba emad fännavad mõlemad Koit Toome ja Laura võistluspala "Verona". Samas usub Välba, et kindlat võitjat pole tänavuste finalistide seas veel välja kujunenud. "Kõikidel lauludel on oma poolehoidja ja täna me lähme showle, kus ei ole väljakujunenud favoriiti," arvas Välba.

Välba kiitis, et Eesti Laulust on see-eest saanud rahvaülene üritus, mis on täis positiivseid emotsioone. "Mul on nii hea meel, et inimesed tahavad varem kohale tulla, harjuda ja kõik on nii elevil Eesti Laulust. Mul on nii hea meel, et sellised asjad võivad inimesi ühendada. Ma ei tea, kas ma saan nii suurt üldistust teha, aga mul on nii hea meel, et see tekitab kõigis nii head tuju," tõdes Välba.

Anu Välba rõhutas, et kõik vaataksid homme, pühapäeva hommikul saadet "Hommik Anuga", kus tuuakse inimeste ette võitja esimesed emotsioonid otse lavalt.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".