Anu Välba poeg hoiab pöialt Elina Bornile ({{commentsTotal}})

Kaader videost Autor: ERR

ETV saatejuht Anu Välba tõdes, et tal pole Eesti Laulu finalistide seas lemmikut, kuid tema kolme-aastane poeg hoiab pöialt kindlale artistile.

"Ma olen kõigi poolt, aga mu laps on Elina Borni poolt," paljastas Välba Raadio 2-le antud intervjuus.

Vestlusest selgus, et Raadio 2 saatejuhi Margus Kamlati ja Anu Välba emad fännavad mõlemad Koit Toome ja Laura võistluspala "Verona". Samas usub Välba, et kindlat võitjat pole tänavuste finalistide seas veel välja kujunenud. "Kõikidel lauludel on oma poolehoidja ja täna me lähme showle, kus ei ole väljakujunenud favoriiti," arvas Välba.

Välba kiitis, et Eesti Laulust on see-eest saanud rahvaülene üritus, mis on täis positiivseid emotsioone. "Mul on nii hea meel, et inimesed tahavad varem kohale tulla, harjuda ja kõik on nii elevil Eesti Laulust. Mul on nii hea meel, et sellised asjad võivad inimesi ühendada. Ma ei tea, kas ma saan nii suurt üldistust teha, aga mul on nii hea meel, et see tekitab kõigis nii head tuju," tõdes Välba.

Anu Välba rõhutas, et kõik vaataksid homme, pühapäeva hommikul saadet "Hommik Anuga", kus tuuakse inimeste ette võitja esimesed emotsioonid otse lavalt.

Toimetaja: Rutt ErnitsGalerii: Enn Vetemaa tööd ja tegemised ETV ekraanil

80-aastasena suri kirjanik, tõlkija ja helilooja Enn Vetemaa, kelle legendaarsed tööd ETV ekraanil on puudutanud paljusid eestlasi.

Möödunud nädala vaadatuimaks tõusis ETV saade "Pealtnägija"

Möödunud nädalal meelitas televaatajaid enim ETV saade "Pealtnägija".

Inimesed
"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.