Anu Välba poeg hoiab pöialt Elina Bornile ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor: ERR

ETV saatejuht Anu Välba tõdes, et tal pole Eesti Laulu finalistide seas lemmikut, kuid tema kolme-aastane poeg hoiab pöialt kindlale artistile.

"Ma olen kõigi poolt, aga mu laps on Elina Borni poolt," paljastas Välba Raadio 2-le antud intervjuus.

Vestlusest selgus, et Raadio 2 saatejuhi Margus Kamlati ja Anu Välba emad fännavad mõlemad Koit Toome ja Laura võistluspala "Verona". Samas usub Välba, et kindlat võitjat pole tänavuste finalistide seas veel välja kujunenud. "Kõikidel lauludel on oma poolehoidja ja täna me lähme showle, kus ei ole väljakujunenud favoriiti," arvas Välba.

Välba kiitis, et Eesti Laulust on see-eest saanud rahvaülene üritus, mis on täis positiivseid emotsioone. "Mul on nii hea meel, et inimesed tahavad varem kohale tulla, harjuda ja kõik on nii elevil Eesti Laulust. Mul on nii hea meel, et sellised asjad võivad inimesi ühendada. Ma ei tea, kas ma saan nii suurt üldistust teha, aga mul on nii hea meel, et see tekitab kõigis nii head tuju," tõdes Välba.

Anu Välba rõhutas, et kõik vaataksid homme, pühapäeva hommikul saadet "Hommik Anuga", kus tuuakse inimeste ette võitja esimesed emotsioonid otse lavalt.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Galakontserdil kuulutatakse välja aasta parimad loodusfotod

Täna antakse Estonia kontserdisaalis Looduse Aasta Foto 2017 tiitlid.

Tele/raadio
Vaata uuesti: "Oma kodu" otsis üles arhitektuuriajaloolised kortermajad

"Oma kodu" kevadhooaja kolmandas episoodis toodi televaatajate ette kolm arhitektuuriajaloo seisukohalt olulist kortermaja.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.