Jaagup Kreem Terminaatori juubeli eel: armastan seda tööd kõige rohkem maailmas ({{commentsTotal}})

24. veebruaril 1987 sündis Tallinnas ansambel nimega Terminaator. Jaagup Kreem tõdes, et armastab bändi solistiks olemist ka nüüd, 30 aastat hiljem.

"Ma tõesti armastan seda tööd kõige rohkem maailmas," ütles Kreem ETV saates "Ringvaade".

Terminaatoris alustas Kreem vaid 14-aastasena. "Meil hakkas ju vaikselt pihta, kui me koolibändis koolikeldris tegime klassiõdedele ja -vendadele," meenutas Kreem.

Bändi 30 aasta sisse mahub aga kümme stuudioalbumit, mitmeid kogumikke, videoid ja muljetavaldav kogus raadiohitte. Kreem ütles, et kõik lood on talle nagu omad lapsed ning mängib neid hea meelega üha uuesti ja uuesti. "Mul ei ole sellega mingisuguseid probleeme. Me paneme kontserdil paika osad lood, mida me kindlasti mängime, seal on "Kaitseta", "See ei ole saladus", "Ütle miks" ja "Juulikuu lumi". Sinna vahele mängime uuemat," rääkis Kreem.

Tähtsat verstaposti tähistab Terminaator kolme suurejoonelise kontserdiga Pärnus, Tallinnas ja Tartus. "Õnneks on kontsert välja müüdud ja see teeb rõõmu," ütles Kreem. Kontsert on rännak läbi bändi kireva ja loominguküllase ajaloo. Neil õhtutel jagab Terminaator lava oma sõprade Elmar Liitmaa, Harmo Kallaste ja Tiit Kikasega.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.