Koit Toome, Laura ja Daniel Levi jagasid konkurentidele punkte ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu finalistid Koit Toome, Laura ja Daniel Levi jagasid konkurentidele punkte.

"Mu süda tilgub verd, sest see konkurents, nagu kõik räägivad, on megatugev. Mu naine annab mulle kindlasti korraliku sõimu, sest talle hullult meeldib Koidu ja Laura lugu," rääkis Daniel, kes andis palale "Verona" vaid kolm punkti, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Daniel Levi esineb finaalis lauluga "All I Need".

"Meie võtsime selle vaatevinkli, et kõige paremad punktid läksid nendele lugudele, mida me tõesti näeksime Eurovisioonil," selgitas Laura. Koit lisas, et kõik finaali pääsenud lood on ühtlaselt väga tugevad. "Me panime esimese spontaanse sisetunde järgi," selgitas Koit.

Koit ja Laura laulavad finaalis laulu "Verona".

Eesti Laulu finaalvõistlus toimub 4. märtsil Saku Suurhallis.

Toimetaja: Rutt ErnitsEBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär

"Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

Inimesed
Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik

Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

elu
Arvamusfestival kuulutas välja laste ideede korje

Arvamusfestival kuulutas esimest korda välja ideekorje 5.–7. klassi õpilastele, mille raames oodatakse laste aruteluettepanekuid tänavusele festivalile hiljemalt 17. aprilliks. Sel aastal on Arvamusfestivalil neli lastearutelu.

Tele/raadio
Sten Teppan: muusikaajakirjanik kõlab uhkemalt kui ma ennast ette kujutan

Aasta muusikaajakirjanikuks nimetatud Sten Teppan tunnistas, et ei pea ennast ise muusikaajakirjanikuks.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.