Lenna suurim fännklubi toetab teda kodus: tütar polnud nõus magama minema ({{commentsTotal}})

Eesti Laul I poolfinaal Autor: Anna Aurelia Minev/ERR

Sel aastal on Eesti Laulu võistlustules taas Lenna Kuurmaa, kellele elavad kodus kaasa tütred Matilda ja Ami.

"Juba laulab kaasa sellises oma inglise keeles. Tema oli isegi kogu saate üleval olnud kuni hääletamiseni. Poole 12-ni vapralt teleka ees, ta ei olnud nõus magama minema. Väiksem juba tudus, aga jah, mul kodus fännklubi toetab," rääkis Eesti Laulu esimeses poolfinaalis võistelnud Lenna oma nelja-aastasest tütrest Vikerraadio saates "Stuudios on Sten Teppan".

Eesti Laulu finaali pääses Lenna looga "Slingshot", mille kaasautorid on Nicolas Rebscher ja Michelle Leonard. Laulu käis Lenna salvestamas Brüsselis. "Loomulikult me loodame, et seal läheb hästi. Niisama pole mõtet võistlema minna," tunnistas Lenna.

Eurovisiooni eelvõistlusel on Lenna juba kogenud tegija. 2003. aastal sai Vanilla Ninja "Club Kung Fu" Eurovisiooni eelvooru publiku lemmiku tiitli. "Minu enda jaoks praegu kogu see aktsioon, mis käib, eurotrall ja selles rattas tagasiolemine tähendabki seda, et ma olen tagasi ja ma tõesti tunnen, et ma olen tagasi. See on õudselt hea tunne. Kui tekib paus sisse, siis kindlus ja enesekindlus, laval mugavustunne ka ununeb ära. On alati parem olla kogu aeg vaikselt pildil, kui teha väga pikk ja täielik paus, siis tagasitulek on väga keeruline," tõdes Lenna.

Lauljatar paljastas, et Eesti Laulu kõrvalt on kokku saanud ka endised Vanilla Ninja liikmed ning tõenäoliselt jõuab see ka bändi comebackini. Esialgu läheb Lenna energia siiski Eesti Laulul maksimaalse tulemuse püüdmiseni.

Toimetaja: Rutt ErnitsTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Motikaid kogunes nii palju, et tuli avada muuseum

"Maahommik" käis Saku vallas Kurtnas, kus kohalik mees Urmas Teearu on elu aeg mootorratastega tegelenud. Tulemuseks muuseum.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.