Lihulas on oma Kihnu Virve ({{commentsTotal}})

Käesolev aasta on kuulutatud laste- ja noortekultuuri aastaks. Siin on oma seos vanavanematega. "Prillitoos" tutvustas Lihula Kihnu Virvet, kes mängib akordioni ja laulab ning õpetab sama ka lapselapsele. Lugu saatest, mis jõuab eetrisse 5. märtsil.

Anne tahtis juba viieaastaselt lauljaks saada. "Mul oli lauljanimi isegi, Vaike Kullerkann, ronisin paku otsa, võtsin puukepi ja laulsin sellesse seda Heli Läätse laulu "Rongid, rongid, kuhu te nii kiirelt tõttate"," meenutas Anne Vatter, kes juba kaheksasena hakkas naabripoisi akordionil mängima.

"Aga mul läks nii hästi, katsusin, ahah, siin on bassid, siin on klahvid, ja lugu tuli!" ütles Vatter, kes hakkas nüüd ka ise lugusid tegema.

Seda iseõpitud oskust on ta edasi andnud lapselaps Mary-Helenale, kes juba kolmeaastasest peale vanaemaga musitseerib.

Millised laulud sulle kõige enam meeldivad, küsis saatejuht Reet Linna Mary-Helenalt. "Mamma omad," vastas lapselaps kõhklemata. "Nendel on sõnad nii ilusad ja viis ka."

Kuulake vanaema ja lapselast videost!

Toimetaja: Valner ValmeEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.