Marje Metsur pidas presidendi vastuvõtu kutset jõulukaardiks ({{commentsTotal}})

Näitleja Marje Metsur rääkis, et pärast pikka jõulupuhkust koju jõudes leidis ta oma postkastist paksu ümbriku, mida ta jõulukaardiks pidas. Selgus, et tegemist oli hoopis tõeliselt ootamatu kutsega.

"Ütlesin mehele, et see on kellegi hilinenud jõulukaart, ilmselt Soomest, et nii suur ümbrik. Läksin koju, kohe ei kakkunud seda lahti, vaid võtsin enne riided ära ja siis vaatasin, et president. Esimene lause, tõmbasin selle lahti, ja ütlesin, et issand jumal, on mul veel seda vaja," meenutas Metsur ETV-le antud intervjuus.

Nüüd, kui esimene ehmatus on möödas, on Metsuril hea meel, et ta siiski vastuvõtule kutsuti. "Mul on väga hea meel, et mind on lõpuks märgatud. Kõik tükid on elus ära tehtud ja siis ma saan ometi ka oma ordeni rinda lüüa, mille ma olen juba ammu saanud," rääkis Metsur.

Kaaslaseks võttis Metsur oma õe 15-aastase tütretütre ja sobiva kleidi leidis naine kodust kapist.

Toimetaja: Rutt ErnitsEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.