Marje Metsur pidas presidendi vastuvõtu kutset jõulukaardiks ({{commentsTotal}})

Näitleja Marje Metsur rääkis, et pärast pikka jõulupuhkust koju jõudes leidis ta oma postkastist paksu ümbriku, mida ta jõulukaardiks pidas. Selgus, et tegemist oli hoopis tõeliselt ootamatu kutsega.

"Ütlesin mehele, et see on kellegi hilinenud jõulukaart, ilmselt Soomest, et nii suur ümbrik. Läksin koju, kohe ei kakkunud seda lahti, vaid võtsin enne riided ära ja siis vaatasin, et president. Esimene lause, tõmbasin selle lahti, ja ütlesin, et issand jumal, on mul veel seda vaja," meenutas Metsur ETV-le antud intervjuus.

Nüüd, kui esimene ehmatus on möödas, on Metsuril hea meel, et ta siiski vastuvõtule kutsuti. "Mul on väga hea meel, et mind on lõpuks märgatud. Kõik tükid on elus ära tehtud ja siis ma saan ometi ka oma ordeni rinda lüüa, mille ma olen juba ammu saanud," rääkis Metsur.

Kaaslaseks võttis Metsur oma õe 15-aastase tütretütre ja sobiva kleidi leidis naine kodust kapist.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.