Presidendi vastuvõtu noorim külaline leiutas lehvitamismasina ({{commentsTotal}})

Presidendi vastuvõtule oli kutsutud ka väike Dina Voimova, kes pälvis palju tähelepanu oma leiutise, lehvitamismasina tõttu.

"Lehvitamise masina tegin. Kui emmel on kiire ja tema unustab, siis ma vajutan sinist nuppu ja tema lehvitab mulle," kirjeldas Dina ETV eetris oma leiutist, mille tõttu ta presidendi vastuvõtule kutsuti. "Mulle meeldib, kui emme on rõõmus, see teeb mind rõõmsaks," lisas ta.

Dina ema Jana rõhutas, et vanemad peaksid oma lapsega rohkem suhtlema, isegi kui pole piisavalt aega. "Olime Tiinaga paar kuud tagasi haiglas, jäime omavahele, hakkasime rääkima ja ma nutsin, sest ma sain aru, et ma üldse ei tea oma last, millest ta mõtleb ja mis tal vaja on. See on väga kurb, et me ei tunne oma last, peaks rohkem oma lapsega suhtlema," rõhutas naine.

Tänu lehvitamise masinale püüab Jana igal hommikul Dinale lehvitada. "Mõnikord ikka unustan. Praegu on nii kiire, et jooksen tööle ja siis unustan lehvitada. Tema jaoks on see nii tähtis asi ja ta mõtles sellise asja välja," selgitas uhke ema.

Dina on juba varem kohtunud Eesti presidendi Kersti Kaljulaiuga ning mäletas hästi tema pruune juukseid ja sinist kleiti. Tüdrukul oli välja mõeldud ka see, mida ta presidendile tänasel pidupäeval soovib. "Head Eesti Vabariigi sünnipäeva," lausus Dina.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.