Presidendi vastuvõtu noorim külaline leiutas lehvitamismasina ({{commentsTotal}})

Presidendi vastuvõtule oli kutsutud ka väike Dina Voimova, kes pälvis palju tähelepanu oma leiutise, lehvitamismasina tõttu.

"Lehvitamise masina tegin. Kui emmel on kiire ja tema unustab, siis ma vajutan sinist nuppu ja tema lehvitab mulle," kirjeldas Dina ETV eetris oma leiutist, mille tõttu ta presidendi vastuvõtule kutsuti. "Mulle meeldib, kui emme on rõõmus, see teeb mind rõõmsaks," lisas ta.

Dina ema Jana rõhutas, et vanemad peaksid oma lapsega rohkem suhtlema, isegi kui pole piisavalt aega. "Olime Tiinaga paar kuud tagasi haiglas, jäime omavahele, hakkasime rääkima ja ma nutsin, sest ma sain aru, et ma üldse ei tea oma last, millest ta mõtleb ja mis tal vaja on. See on väga kurb, et me ei tunne oma last, peaks rohkem oma lapsega suhtlema," rõhutas naine.

Tänu lehvitamise masinale püüab Jana igal hommikul Dinale lehvitada. "Mõnikord ikka unustan. Praegu on nii kiire, et jooksen tööle ja siis unustan lehvitada. Tema jaoks on see nii tähtis asi ja ta mõtles sellise asja välja," selgitas uhke ema.

Dina on juba varem kohtunud Eesti presidendi Kersti Kaljulaiuga ning mäletas hästi tema pruune juukseid ja sinist kleiti. Tüdrukul oli välja mõeldud ka see, mida ta presidendile tänasel pidupäeval soovib. "Head Eesti Vabariigi sünnipäeva," lausus Dina.

Toimetaja: Rutt ErnitsEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.