Almost Naturali Anis: võtan Eesti Laulu puhtalt positiivse kogemusena ({{commentsTotal}})

Almost Naturali muusik Anis Arumets rääkis päev enne Eesti Laulu II poolfinaali oma emotsioonidest enne võistlust ning kinnitas, et võtab kõike positiivse kogemusena.

"See on mul esimene aasta Eesti Laulul osaleda ja ma võtan seda puhtalt positiivse kogemusena, arendava kogemusena," ütles Anis Raadio 2 jätkuhommikus.

Ta jätkas, et ei mõtle oma konkurentidele, kuid peab tunnistama, et sel aastal on teiste võistlejate palad tõeliselt tugevad. Anis lisas, et Eesti muusika kvaliteet ja heli on ajas aina paremaks läinud. "Mida aasta edasi, seda rohkem on näha Lääne mõjutust, mis on minu jaoks isiklikult hästi positiivne," kiitis Anis.

Ta selgitas, et viimaste aastate muusikatrendid on talle ka mujal maailmas meeltmööda. "Tänapäeva muusikas on huvitav nähtus, mida ma olen ise täheldanud, et kasutatakse sarnaseid sampleid ja instrumente korduvalt ära. Teine asi, mis on just viimastel aastatel eriti populaarseks saanud, on loopid just popmuusikas. Me kuuleme hästi palju kordamist, aga see ei ole selline kordamine, mis ära tüütaks," selgitas ta.

Seda, mis muusikat viljeleb Almost Natural, Anis täpselt öelda ei oska. "Almost Naturalis, kui me Amiraniga seda alustasime, oli meie põhiline prioriteet ja suund see, et me ei hakka mingit kindlat liini ajama, vaid meile meeldib üleüldiselt elektrooniline muusika ja selle mõjutusega muusika," selgitas Anis.

Ta lisas, et koosseis alustas elektro-rokkmuusikaga ja on sealt edasi arenenud popi peale. "Ma tõesti ei oska öelda, mis aasta või kahe pärast saab. Almost Natural on algusest peale olnud alati arenev elektroonilise muusika projekt," selgitas Anis.

Almost Natural astub Eesti Laulu võistlustulle juba homme, 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.