Almost Naturali Anis: võtan Eesti Laulu puhtalt positiivse kogemusena ({{commentsTotal}})

Almost Naturali muusik Anis Arumets rääkis päev enne Eesti Laulu II poolfinaali oma emotsioonidest enne võistlust ning kinnitas, et võtab kõike positiivse kogemusena.

"See on mul esimene aasta Eesti Laulul osaleda ja ma võtan seda puhtalt positiivse kogemusena, arendava kogemusena," ütles Anis Raadio 2 jätkuhommikus.

Ta jätkas, et ei mõtle oma konkurentidele, kuid peab tunnistama, et sel aastal on teiste võistlejate palad tõeliselt tugevad. Anis lisas, et Eesti muusika kvaliteet ja heli on ajas aina paremaks läinud. "Mida aasta edasi, seda rohkem on näha Lääne mõjutust, mis on minu jaoks isiklikult hästi positiivne," kiitis Anis.

Ta selgitas, et viimaste aastate muusikatrendid on talle ka mujal maailmas meeltmööda. "Tänapäeva muusikas on huvitav nähtus, mida ma olen ise täheldanud, et kasutatakse sarnaseid sampleid ja instrumente korduvalt ära. Teine asi, mis on just viimastel aastatel eriti populaarseks saanud, on loopid just popmuusikas. Me kuuleme hästi palju kordamist, aga see ei ole selline kordamine, mis ära tüütaks," selgitas ta.

Seda, mis muusikat viljeleb Almost Natural, Anis täpselt öelda ei oska. "Almost Naturalis, kui me Amiraniga seda alustasime, oli meie põhiline prioriteet ja suund see, et me ei hakka mingit kindlat liini ajama, vaid meile meeldib üleüldiselt elektrooniline muusika ja selle mõjutusega muusika," selgitas Anis.

Ta lisas, et koosseis alustas elektro-rokkmuusikaga ja on sealt edasi arenenud popi peale. "Ma tõesti ei oska öelda, mis aasta või kahe pärast saab. Almost Natural on algusest peale olnud alati arenev elektroonilise muusika projekt," selgitas Anis.

Almost Natural astub Eesti Laulu võistlustulle juba homme, 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.