Antsud teevad muusikat öösiti ({{commentsTotal}})

Ansambel Antsud astub Eesti Laulu II poolfinaalis lavale juba homme õhtul ning hiline kellaaeg bändiliikmeid ei morjenda. Vastupidi, Antsud loovadki muusikat öösiti.

"Selle albumi, mis meil eelmisel aastal välja tuli, "Öö ja päeva vahel" on salvestatud ka öösiti. Kuna kõik on väga töökad ja tublid inimesed," rääkis bändimees Siim Koppel Raadio 2 jätkuhommikus.

Kui Koppel on elukutseline muusik ja trummar, siis bändis laulev Aile Alveus-Krautmann tegeleb veel kümnete asjadega - ta on kooliõpetaja, koorijuht, pilatese treener ning kasvatab hobuseid.

Koolil on Antsude sünni juures suur tähendus, sest Aile oli Kasari põhikoolis Siimu muusikaõpetaja. "Selline noor õpetaja Tallinnast. Tuvustas uut muusikat ja tore oli," meenutas Koppel. Ülejäänud bändiliikmed koguti kokku aga koorist. "Sealt kasvas meie bänd kunagi välja," ütles Aile.

Just Aile on see, kelle sulest sündis Antsude võistluslugu "Vihm". "Kes loo toob, see on autor. Sõnad ja harmooniad ja bassikäigud mõtled välja, tood selle proovi ja on ikkagi sinu lugu. Kokku paneme koos," selgitasid bändiliikmed. 

Antsud osalevad Eesti Laulu II poolfinaalis homme, 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.