Antsud teevad muusikat öösiti ({{commentsTotal}})

Ansambel Antsud astub Eesti Laulu II poolfinaalis lavale juba homme õhtul ning hiline kellaaeg bändiliikmeid ei morjenda. Vastupidi, Antsud loovadki muusikat öösiti.

"Selle albumi, mis meil eelmisel aastal välja tuli, "Öö ja päeva vahel" on salvestatud ka öösiti. Kuna kõik on väga töökad ja tublid inimesed," rääkis bändimees Siim Koppel Raadio 2 jätkuhommikus.

Kui Koppel on elukutseline muusik ja trummar, siis bändis laulev Aile Alveus-Krautmann tegeleb veel kümnete asjadega - ta on kooliõpetaja, koorijuht, pilatese treener ning kasvatab hobuseid.

Koolil on Antsude sünni juures suur tähendus, sest Aile oli Kasari põhikoolis Siimu muusikaõpetaja. "Selline noor õpetaja Tallinnast. Tuvustas uut muusikat ja tore oli," meenutas Koppel. Ülejäänud bändiliikmed koguti kokku aga koorist. "Sealt kasvas meie bänd kunagi välja," ütles Aile.

Just Aile on see, kelle sulest sündis Antsude võistluslugu "Vihm". "Kes loo toob, see on autor. Sõnad ja harmooniad ja bassikäigud mõtled välja, tood selle proovi ja on ikkagi sinu lugu. Kokku paneme koos," selgitasid bändiliikmed. 

Antsud osalevad Eesti Laulu II poolfinaalis homme, 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.