Laura peab ohtlikuimaks konkurendiks Ivo Linnat ({{commentsTotal}})

Laura Põldvere ja Koit Toome asuvad juba homme Eesti Laulu II poolfinaalis võistlustulle ning Laura tunnistas, et peab oma suurimaks vastaseks eelmisel laupäeval finaali pääsenud Ivo Linnat.

"Mulle väga Iff meeldib, mulle meeldib see lugu ja mul on hea meel, et ta on Eesti Laulul. Võib-olla Eurovisiooni kontekstis, kuna inimesed ei tea teda tema karjäärist, võib-olla see ei ole sinna kõige sobilikum, aga Eesti Laulul on ta väga heas ja õiges kohas," kiitis Laura Raadio 2 saates "Draiv".

Ta lisas, et ka superfinaalis kardaks ta olla vastamisi just Ivo Linnaga. "Need kõik, kes sinna saavad, on ohtlikud. Ma arvan tõesti, et Ivo on selline tegelane, kes haarab väga-väga palju hääli sellega, et lugu on lihtne, toimib ja on siiras. Ta on kõigil südames, natuke erapooletu valik, kui sa ei suuda teiste osas valida, siis Iffi poolt võib ikka hääletada," tõdes Laura.

Seda, keda teises poolfinaalis edu võib saata, Laura veel ennustada ei oska, sest televaatajad teevad tema hinnangul tihti ebaloogilisi otsuseid. "Me ei tea teise poolfinaali puhul, kas läheb sedapidi, et edasi saab raskekahurvägi, keda teatakse rohkem, aga me ei ole visuaali veel näinud, kuidas see toimib laval," rääkis Laura.

Laura ise astub homses poolfinaalis lavale vaid koos Koiduga. "Ma olen mingit armsat visuaalilõiku näinud, mida me telefoniga analüüsi jaoks filmisime. Meie tiim on väga mõnus ja see nägi kõik väga hea välja vastavalt loo temaatikale ja süžeele. Hea mälestus armastusest, kuigi seda enam ei ole," kirjeldas Laura.

Laura ja Koit võistlevad Eesti Laulu II poolfinaalis homme, 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.