Laura peab ohtlikuimaks konkurendiks Ivo Linnat ({{commentsTotal}})

Laura Põldvere ja Koit Toome asuvad juba homme Eesti Laulu II poolfinaalis võistlustulle ning Laura tunnistas, et peab oma suurimaks vastaseks eelmisel laupäeval finaali pääsenud Ivo Linnat.

"Mulle väga Iff meeldib, mulle meeldib see lugu ja mul on hea meel, et ta on Eesti Laulul. Võib-olla Eurovisiooni kontekstis, kuna inimesed ei tea teda tema karjäärist, võib-olla see ei ole sinna kõige sobilikum, aga Eesti Laulul on ta väga heas ja õiges kohas," kiitis Laura Raadio 2 saates "Draiv".

Ta lisas, et ka superfinaalis kardaks ta olla vastamisi just Ivo Linnaga. "Need kõik, kes sinna saavad, on ohtlikud. Ma arvan tõesti, et Ivo on selline tegelane, kes haarab väga-väga palju hääli sellega, et lugu on lihtne, toimib ja on siiras. Ta on kõigil südames, natuke erapooletu valik, kui sa ei suuda teiste osas valida, siis Iffi poolt võib ikka hääletada," tõdes Laura.

Seda, keda teises poolfinaalis edu võib saata, Laura veel ennustada ei oska, sest televaatajad teevad tema hinnangul tihti ebaloogilisi otsuseid. "Me ei tea teise poolfinaali puhul, kas läheb sedapidi, et edasi saab raskekahurvägi, keda teatakse rohkem, aga me ei ole visuaali veel näinud, kuidas see toimib laval," rääkis Laura.

Laura ise astub homses poolfinaalis lavale vaid koos Koiduga. "Ma olen mingit armsat visuaalilõiku näinud, mida me telefoniga analüüsi jaoks filmisime. Meie tiim on väga mõnus ja see nägi kõik väga hea välja vastavalt loo temaatikale ja süžeele. Hea mälestus armastusest, kuigi seda enam ei ole," kirjeldas Laura.

Laura ja Koit võistlevad Eesti Laulu II poolfinaalis homme, 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.