Angeelia saabus intervjuule kaks nädalat varem ({{commentsTotal}})

Esmakordselt Eesti Laulu karussellil ringlev Angeelia tunnistas, et konkurss on ta nii hajevile ajanud, et tal on raskusi isegi kuupäevade meeldejätmisega. Raadio 2 stuudiosse saabus lauljatar lausa kaks nädalat enne planeeritud intervjuud.

"See on näha, mis Eesti Laulu meluga kaasneb. See vist ei ole ainuke kord, kui ma ajasin kuupäeva sassi. Üks helistuudioaeg läks mul ka päev nihkesse. Nüüd mõtlesin, et tuleks kaks nädalat varem ja teeks ära, mis ma ikka ootan," naeris Angeela Raadio 2 jätkuhommikus.

Eesti Laulu konkursil osaleb Angeelia lauluga "We Ride With Our Flow", mis toob lauljatari sõnul konkursile uut hingamist. "Eks see ole stiil, millega tuleb harjuda. Täiesti okei, et see ei ole kõigile maitse järgi, ma ise tajun ka, et see võib erineda päris julgelt klassikalisest ülesehitusest, aga ma arvan, et ongi vaja kirjut ja värvilist. Mida rohkem erinevat muusikat on, seda parem," tõdes Angeelia.

Ta lisas, et on saanud oma võistlusloole väga positiivset tagasisidet ja kuulajaskond muudkui kasvab. "Ma ei lähe selle peale välja, et ma pean selle võidu saama, ma olen niigi juba õnnelik, et ma saan tutvustada sedasorti muusikat ka," ütles Angeelia.

Angeelia laulab Eesti Laulu II poolfinaalis, mis on 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.