Angeelia saabus intervjuule kaks nädalat varem ({{commentsTotal}})

Esmakordselt Eesti Laulu karussellil ringlev Angeelia tunnistas, et konkurss on ta nii hajevile ajanud, et tal on raskusi isegi kuupäevade meeldejätmisega. Raadio 2 stuudiosse saabus lauljatar lausa kaks nädalat enne planeeritud intervjuud.

"See on näha, mis Eesti Laulu meluga kaasneb. See vist ei ole ainuke kord, kui ma ajasin kuupäeva sassi. Üks helistuudioaeg läks mul ka päev nihkesse. Nüüd mõtlesin, et tuleks kaks nädalat varem ja teeks ära, mis ma ikka ootan," naeris Angeela Raadio 2 jätkuhommikus.

Eesti Laulu konkursil osaleb Angeelia lauluga "We Ride With Our Flow", mis toob lauljatari sõnul konkursile uut hingamist. "Eks see ole stiil, millega tuleb harjuda. Täiesti okei, et see ei ole kõigile maitse järgi, ma ise tajun ka, et see võib erineda päris julgelt klassikalisest ülesehitusest, aga ma arvan, et ongi vaja kirjut ja värvilist. Mida rohkem erinevat muusikat on, seda parem," tõdes Angeelia.

Ta lisas, et on saanud oma võistlusloole väga positiivset tagasisidet ja kuulajaskond muudkui kasvab. "Ma ei lähe selle peale välja, et ma pean selle võidu saama, ma olen niigi juba õnnelik, et ma saan tutvustada sedasorti muusikat ka," ütles Angeelia.

Angeelia laulab Eesti Laulu II poolfinaalis, mis on 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsEBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär

"Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

Inimesed
Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik

Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

elu
Arvamusfestival kuulutas välja laste ideede korje

Arvamusfestival kuulutas esimest korda välja ideekorje 5.–7. klassi õpilastele, mille raames oodatakse laste aruteluettepanekuid tänavusele festivalile hiljemalt 17. aprilliks. Sel aastal on Arvamusfestivalil neli lastearutelu.

Tele/raadio
Sten Teppan: muusikaajakirjanik kõlab uhkemalt kui ma ennast ette kujutan

Aasta muusikaajakirjanikuks nimetatud Sten Teppan tunnistas, et ei pea ennast ise muusikaajakirjanikuks.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.