Liis Lemsalu võistlusloost: see räägib siirast ja puhtast armastusest ({{commentsTotal}})

Lauljatar Liis Lemsalu rääkis Eesti Laulu II poolfinaali eel, et on väga ärev, aga selles on ka palju positiivsust.

"Ma olen väga põnevil ja tegelikult ikka pabistan ka, et mis seal laupäeval saama hakkab. Ma loodan, et inimesed, kellele vähegi meeldivad mingisugused lood, kasvõi minu lugu, siis olge kindlasti visad ja hääletage. Osad aastad on näidanud seda, et arvatakse, et nii ehk naa läheb, aga juhtuvad hoopis teised asjad," rääkis Lemsalu Raadio 2 saates "Draiv".

Lemsalu võistluslugu "Keep Running" räägib siirast ja puhtast armastusest. "Seal olen ma ise ka üpris palju teinud. See räägib kokkuvõtvalt ühest või osadel inimestel on ka mitu, inimesest, kelle jaoks sul on alati võimalus ja tahe olla olemas. See on armastus, mis ei vaja mingeid kohustusi," rääkis Lemsalu oma palast.

Lisaks võistlusloole produtseerib ja kirjutab Lemsalu uut muusikat kogu aeg. "See on huvitav fakt, et nendest asjadest justkui ei räägita, et ongi inimesed, kes laule esitavad, siis tundub, et meile on need kirjutatud lihtsalt ja me laulame ära. Neid inimesi ongi väga palju poolfinaalis, aga kindlasti on ka neid, kes on ise käpa külge löönud ja mina olen sel aastal seda kindlasti teinud, aga ka varasemate lugudega," selgitas Lemsalu.

Lemsalu tunnistas, et täpselt nii nagu ekraanilt paistab, siis Eesti Laulu konkursil valitseb tegelikult tõeline kamraadlus. "Eesti Laulul on artistidel huvitav ja lihtne, sest me tunneme teineteist niivõrd hästi eelnevalt. Osad uued inimesed tekivad ka vahel sinna konkursile, aga sel aastal on eriti palju tuttavaid, keda juba kaamera tagant tead. Siis tekibki päris hea ja soe atmosfäär, mis on ehe," kiitis Lemsalu.

Liis Lemsalu osaleb Eesti Laulu II poolfinaalis 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsEBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär

"Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

Inimesed
Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik

Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

elu
Arvamusfestival kuulutas välja laste ideede korje

Arvamusfestival kuulutas esimest korda välja ideekorje 5.–7. klassi õpilastele, mille raames oodatakse laste aruteluettepanekuid tänavusele festivalile hiljemalt 17. aprilliks. Sel aastal on Arvamusfestivalil neli lastearutelu.

Tele/raadio
Sten Teppan: muusikaajakirjanik kõlab uhkemalt kui ma ennast ette kujutan

Aasta muusikaajakirjanikuks nimetatud Sten Teppan tunnistas, et ei pea ennast ise muusikaajakirjanikuks.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.