Kerli hingeloom on valge tiiger: ta on heidikute väeloom ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu II poolfinaalis astub võistlustulle Kerli, kes võtab lavale kaasa oma hingelooma.

"See on rännak, ma ütleksin. Suhteliselt abstraktne rännak läbi võlumaailma, kus on igasugused hingeloomad. Inimesed, kes on tuttavad spirituaalsete teemdaega, siis indiaanlased, kes on minu arvates väga sarnased vanade eestlastega, usuvad, et loomadel on energiad. Ja kui kutsuda erinevaid loomahingi kohale, saab nende energiat kasutada," rääkis Kerli oma võistlusloost "Spirit Animal" Raadio 2 saates "Draiv".

Kerli laulus on näiteks valge tiiger, ussid, hundid, värvid ja taimed. "See on psühhedeelne värviline maailm. Kõige tipuks räägib see kaksikleekide armastusest. Mõned usuvad, et kaksikleegid on sellised armastajad, kes kohtuvad elus ja jagavad ühte hinge - kaks inimest, kes jagavad ühte hinge," ütles Kerli.

Kerli lisas, et tema jaoks on loomaenergiad väga huvitavad. "Minu hingeloom on valge tiiger. Ta tuli minu juurde ühes unenäos ja see oli kõige värvikam unenägu, mis mul kunagi on olnud. Ta tuli mulle ühes sellises unenäos, kus ma olin rõdu peal ja lauldes kutsusin, siis tuli kaugustest lume seest valge tiiger, kes hüppas mulle peale ja võttis mu oma rüppe. See oli hästi hirmutav, aga samal ajal ma teadsin, et see pole ohtlik," meenutas Kerli oma unenägu.

Kerli, kes polnud varem kuulnudki, et valge tiiger eksisteerib, otsis looma kohta infot internetist. "Valge tiiger on nagu heidikute väeloom. Mitte halvas mõttes, aga selliste inimeste, kes tunnevad end natuke üksi, nagu ma olen ennast terve elu natukene selles inimkehastuses tundnud," kirjeldas Kerli.

Lisaks on Kerli loo sisse põiminud ka täiesti uue lingvistilise tunnetuse. "Ma üritasin tõesti võimalikult paksu metsa ürgšamaanitüdruku aktsendiga laulda. Need hääldused, soundid ja kõik asjad teevad kogu kompoti," kirjeldas Kerli.

Kerli Osaleb Eesti Laulu II poolfinaalis 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.