Ian Karelli ja Close To Infinity võistluslugu sündis kiirelt ja orgaaniliselt ({{commentsTotal}})

Ian Karell ja Close To Infinity bändiliikmed rääkisid Eesti Laulu võistlusloo tagamaadest ning paljastasid tulevikuplaanid.

"Ma naudin seda väga. Alguses oli see minu jaoks väga erinev projekt, aga see oli üks rahulikumaid laule, mida ma lähiajal teinud olen," rääkis Ian Karell, kuidas ta Eesti Laulu keerisesse sattus, vahendas Raadio 2 jätkuhommik.

Karell musitseerib metal-bändis Horror Dance Squad ning muusiku sõnul on võistluslaul "Sounds Like Home" tavapärasest täiesti erinev stiil. "Ma tahtsin proovida räppimist ja kui ma Close To Infinityga kokku sain ja me selle projektiga alustasime, mõtlesin ma, et see on suur väljakutse. Olen hakanud seda võimalust tõeliselt hindama ja väga lõbus on seda esitada," kinnitas Karell.

Close To Infinity bändimees Johannes Kanter selgitas, et nende bänd ja Horror Dance Squad jagavad ühist prooviruumi ja nii Ianiga kokku saadigi. "Loomulikult meie teed ristuvad ühel või teisel viisil. Ian rääkis, et hakkab tegema projekti, kus ta tahaks erinevate Eesti artistidega muusikat teha, katsetada erinevaid stiile ja ükskord me mõtlesime, et prooviks ka midagi teha," selgitas Kanter.

Laul "Sounds like home" sündis Kanteri sõnul suhteliselt kiirelt ja orgaaniliselt. "Me väga palju ei näinud vaeva, et hakata seda lugu väga täpselt paika seadistama. See lugu meile kõigile meeldis ja tõenäoliselt ka mingile osale Eesti rahvast, et me nii kaugele oleme jõudnud," kiitis Kanter.

Juba laupäeval võistleb koosseis Eesti Laulu II poolfinaalis ning Kanteri sõnul jätkatakse koos musitseerimist ka pärast võistlust. "Ma ei tea, mis toimub sellel nädalavahetusel, aga me tahame teha kõike koos. Meil on kontsert mai alguses ja tõenäoliselt tahaks veel lugusid koos teha," ütles ta.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.