Daniel Levi saadaks Eurovisioonile Liis Lemsalu ({{commentsTotal}})

Muusik Daniel Levi on Eesti Laulu konkursil juba neljandat aastat järjest ning muusik tunnistas, et tuleb võistlusele tagasi hea tunde ja toredate inimeste tõttu. Oma lemmiklooks peab Levi sel aastal Liis Lemsalu võistluspala.

"Ilmselgelt midagi on selles Eesti Laulus, mis jälle tagasi toob. Kui ma alustava muusikuna sain sinna minna ja olla lihtsalt taustalaulja, siis esimene kord oli mul meeletu pabin. Ma mõtlesin, et väga hea, et ma oma lauluga ei võistle siin saates, nii vastik oleks. Järgmine kord läksin oma lauluga sinna ja ei olnud nii vastik kui ma arvasin," naeris Viinalass Raadio 2 saates "Draiv".

Ta lisas, et Eesti Laulul on suur rõõm tutvuda saatemeeskonna ja teiste artistidega. "Koos läbi elada ja see meeskonnavaim tekib seal. Ma ei taju küll võistlusmomenti, et nüüd hakkame teisele ära tegema. Kõik on nii toredad, ühtne vibe on," kiitis Levi.

Muusik on varem koostööd teinud nii mõnegi konkurendiga, näiteks Hugo Martin Maasika ja Liis Lemsaluga. "Temaga oleme me sõbrad juba kauem olnud ja temaga teeks veel koostööd. Ta on tõesti üdini hea inimene ja elab nii läbi seda, mida ta muusikasse hingab ja valab. Meil on maitsed ka hästi sarnased ja me räägime kuidagi ühte keelt," kiitis Levi Liis Lemsalut ning lisas, et just Liisi laul on tema lemmik tänavusel Eesti Laulul. "Hästi kirjutatud, aga samas väga hea tundega laul. Selline mõnus tiksuv lugu. Ma julgeks öelda küll, et mul tõesti oleks väga hea meel, kui see laul läheks Eestit esindama," tõdes ta.

Eesti Laulul võistleb Levi palaga "All I Need", mis tuleb esitusele juba sel laupäeval.

Toimetaja: Rutt ErnitsEBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär

"Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

Inimesed
Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik

Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

elu
Arvamusfestival kuulutas välja laste ideede korje

Arvamusfestival kuulutas esimest korda välja ideekorje 5.–7. klassi õpilastele, mille raames oodatakse laste aruteluettepanekuid tänavusele festivalile hiljemalt 17. aprilliks. Sel aastal on Arvamusfestivalil neli lastearutelu.

Tele/raadio
Sten Teppan: muusikaajakirjanik kõlab uhkemalt kui ma ennast ette kujutan

Aasta muusikaajakirjanikuks nimetatud Sten Teppan tunnistas, et ei pea ennast ise muusikaajakirjanikuks.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.