Daniel Levi saadaks Eurovisioonile Liis Lemsalu ({{commentsTotal}})

Muusik Daniel Levi on Eesti Laulu konkursil juba neljandat aastat järjest ning muusik tunnistas, et tuleb võistlusele tagasi hea tunde ja toredate inimeste tõttu. Oma lemmiklooks peab Levi sel aastal Liis Lemsalu võistluspala.

"Ilmselgelt midagi on selles Eesti Laulus, mis jälle tagasi toob. Kui ma alustava muusikuna sain sinna minna ja olla lihtsalt taustalaulja, siis esimene kord oli mul meeletu pabin. Ma mõtlesin, et väga hea, et ma oma lauluga ei võistle siin saates, nii vastik oleks. Järgmine kord läksin oma lauluga sinna ja ei olnud nii vastik kui ma arvasin," naeris Viinalass Raadio 2 saates "Draiv".

Ta lisas, et Eesti Laulul on suur rõõm tutvuda saatemeeskonna ja teiste artistidega. "Koos läbi elada ja see meeskonnavaim tekib seal. Ma ei taju küll võistlusmomenti, et nüüd hakkame teisele ära tegema. Kõik on nii toredad, ühtne vibe on," kiitis Levi.

Muusik on varem koostööd teinud nii mõnegi konkurendiga, näiteks Hugo Martin Maasika ja Liis Lemsaluga. "Temaga oleme me sõbrad juba kauem olnud ja temaga teeks veel koostööd. Ta on tõesti üdini hea inimene ja elab nii läbi seda, mida ta muusikasse hingab ja valab. Meil on maitsed ka hästi sarnased ja me räägime kuidagi ühte keelt," kiitis Levi Liis Lemsalut ning lisas, et just Liisi laul on tema lemmik tänavusel Eesti Laulul. "Hästi kirjutatud, aga samas väga hea tundega laul. Selline mõnus tiksuv lugu. Ma julgeks öelda küll, et mul tõesti oleks väga hea meel, kui see laul läheks Eestit esindama," tõdes ta.

Eesti Laulul võistleb Levi palaga "All I Need", mis tuleb esitusele juba sel laupäeval.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.