Jüri Muttika käis uue AK eel stuudios närvilist õhkkonda loomas ({{commentsTotal}})

"Aktuaalne kaamera" uuenes eile justkui üleöö. Millised meeleolud valitsesid viimastel hetkedel enne uue AK eetrisseminekut? Reporter Muttika käis kulisside taga närvilist õhkkonda loomas.

Vaata videost, mis meeleoludega võtsid Jüri Muttika vastu Margus Saar, Gerli Nõmm, Reet Weidebaum, Triin Tuula, Tarmo Tiisler, Urmet Kook, Priit Kuusk jt.

"Kallid vaatajad, te ei kujuta ette kui suur ja uhke on uus "Aktuaalse kaamera" stuudio. Kui ma siin jooksen, siis ausalt öeldes lõppu ei paista. Siitpoolt sinna paistab nagu jalgpalliväljaku teise otsa. Ma kujutan ette, et meetrites on see peaaegu 50-60 meetrit," oli Muttika stuudios elevil.

Uudiste vastutav toimetaja Epp Ehand ütles, et vana stuudio oli tehniliselt aegunud ega võimaldanud näiteks HD pilti, mille kohta palju küsiti.

"Kui juba siia kolida, siis ma arvan, et tasus ka n-ö saate riietust vahetada," sõnas ta.

 Priit Kuusk rääkis pärast esmaeetrit uues stuudios, et töö on töö, olgugi, et nüüd on ilusam korter.

"Tegelikult on see normaalne töökeskkond. Siin on õige teha maailma parimaid eestikeelseid teleuudiseid," sõnas ta.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Ringvaade"Inimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.