Alvistar Funk Associationi laulusõnad vajavad Eurovisiooniks veel kohendamist ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu poolfinalist Alvistar Funk Association esitab pala "Make Love, Not War", kus kõlab 48 Euroopa riiki. Bändiliikmed tõdesid, et Eurovisioonile pääsemisel tuleb loosse veel mõned riiginimed lisada, et keegi ei solvuks.

"Inga tõi selle loo meile proovi, omas mingit meloodialõiku, me hakkasime koos arendama ja kuidagi tulid need riiginimed ka otsa. Alguses poolnaljaga, et teeme Eurovisiooni jaoks liiga lihtsa lahenduse ja pärast hakkasid kõik seda jube tõsiselt võtma ja ütlesid, et see on nii tõsine sõnum," meenutas Margus Alviste Raadio 2 jätkuhommikus.

Esimeste riikidena kõlasid laulus Soome, Prantsusmaa ja Venemaa ning enne Eesti Laulule esitamist puudusid võistlusloost Aserbaidžaan ja Makedoonia. "Need on nüüd ka lisatud, et keegi ei solvuks," rääkis Inga Kaare.

Siiski on laulus vaid 48 riiki ning välja on jäänud kohad nagu näiteks San Marino, Vatikan ja Suurbritannia. Eurovisioonile pääsemise korral lisatakse ka need riigid laulule. "Lisame loole veel kaks minutit juurde," naeris Alviste.

Oma poolfinaali tugevaimaks konkurendiks peavad bändiliikmed aga Kerlit, kelle laul on Alviste hinnangul hästi produtseeritud. "Selles suures tuhinas ei ole olnud väga palju aega teisi artiste kuulata," tõdes muusik siiski.

Alvistar Funk Association astub üles Eesti Laulu II poolfinaalis 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.