Alvistar Funk Associationi laulusõnad vajavad Eurovisiooniks veel kohendamist ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu poolfinalist Alvistar Funk Association esitab pala "Make Love, Not War", kus kõlab 48 Euroopa riiki. Bändiliikmed tõdesid, et Eurovisioonile pääsemisel tuleb loosse veel mõned riiginimed lisada, et keegi ei solvuks.

"Inga tõi selle loo meile proovi, omas mingit meloodialõiku, me hakkasime koos arendama ja kuidagi tulid need riiginimed ka otsa. Alguses poolnaljaga, et teeme Eurovisiooni jaoks liiga lihtsa lahenduse ja pärast hakkasid kõik seda jube tõsiselt võtma ja ütlesid, et see on nii tõsine sõnum," meenutas Margus Alviste Raadio 2 jätkuhommikus.

Esimeste riikidena kõlasid laulus Soome, Prantsusmaa ja Venemaa ning enne Eesti Laulule esitamist puudusid võistlusloost Aserbaidžaan ja Makedoonia. "Need on nüüd ka lisatud, et keegi ei solvuks," rääkis Inga Kaare.

Siiski on laulus vaid 48 riiki ning välja on jäänud kohad nagu näiteks San Marino, Vatikan ja Suurbritannia. Eurovisioonile pääsemise korral lisatakse ka need riigid laulule. "Lisame loole veel kaks minutit juurde," naeris Alviste.

Oma poolfinaali tugevaimaks konkurendiks peavad bändiliikmed aga Kerlit, kelle laul on Alviste hinnangul hästi produtseeritud. "Selles suures tuhinas ei ole olnud väga palju aega teisi artiste kuulata," tõdes muusik siiski.

Alvistar Funk Association astub üles Eesti Laulu II poolfinaalis 18. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.