Janno Reim nimemuutusest: Super Hot Cosmos Blues Band läheks veidi kentsakaks ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu poolfinalist Janno Reim rääkis, kuidas lauluvõistluse karussellil teist korda tiirelda on, ning paljastas, mis on bändi nimemuutuse taga.

"Sel aastal on teistmoodi. Teist korda õnnestus peale saada. Teistmoodi on see, et teeme eesti keeles ja nimi on teine," rääkis Reim Raadio 2 saates "Draiv".

Muusik avas veidi ka tagamaid, mis Super Hot Cosmos Blues Bandist sai lihtsalt Kosmos. "Sellega oli selline lugu, et me rohkem suurt tähtsust sellele ei omastakski, kui ma mõtlesin korra ajas ette ja kuna eestikeelne muusika hakkab tulema edaspidi, siis Super Hot Cosmos Blues Band läheks enda jaoks veidi kentsakaks," põhjendas muusik.

Laul "Valan pisaraid" on pärit Reimi enda sulest. "See sai tehtud eelmisel suvel maal. Viskasin omal kola maale üles ja sai seal üksi tuuseldada paar nädalakest. Korjasin sealt portsu demosid ja sai otsast tegema hakata," meenutas Reim.

Võistluslavale astub muusik neljaliikmelises bändis ning usub, et tulemus on hea. "Ma usun, et me saame hakkama ja päris hea näeb see värk välja ka," lubas ta.

Janno Reim ja Kosmos astuvad üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.