Maian, Whogaux ja Karl-Kristjan loovad võistluseväliselt ühist muusikat ({{commentsTotal}})

Maian, Whogaux ehk Hugo Martin Maasikas ja Karl-Kristjan paljastasid, et loovad ühist muusikat ka Eesti Laulu konkursist väljaspool.

"Meil on muud materjali ka tehtud kamba peale, see sai hetkel lihtsalt Eesti Laulu jaoks valitud. Spetsiaalselt tehtud Eesti Laulu jaoks," rääkisid Karl-Kristjan ja Whogaux Raadio 2 jätkuhommikus.

Võistlusloo "Have You Now" algidee pärineb Karl-Kristjanilt ning lugu sündis kitarril. "See sama käik, millega see lugu hakkab, sealt edasi tuleb seesama kitarrisõrmitsemine, mis on läbi loo. Siin on hästi palju elektroonilist juurde ehitatud ja tehtud teadlikult tänapäeva future pop bassiks," rääkis Karl-Kristjan laulu olemusest.

Just moodsat muusikat hindavad nad ka oma konkurentide juures ning Maiani sõnul on tema lemmikud Eesti Laulult Ariadne ja Elina Born.

Maian, Whogaux ehk Hugo Martin Maasikas ja Karl-Kristjan astuvad üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.