Maian, Whogaux ja Karl-Kristjan loovad võistluseväliselt ühist muusikat ({{commentsTotal}})

Maian, Whogaux ehk Hugo Martin Maasikas ja Karl-Kristjan paljastasid, et loovad ühist muusikat ka Eesti Laulu konkursist väljaspool.

"Meil on muud materjali ka tehtud kamba peale, see sai hetkel lihtsalt Eesti Laulu jaoks valitud. Spetsiaalselt tehtud Eesti Laulu jaoks," rääkisid Karl-Kristjan ja Whogaux Raadio 2 jätkuhommikus.

Võistlusloo "Have You Now" algidee pärineb Karl-Kristjanilt ning lugu sündis kitarril. "See sama käik, millega see lugu hakkab, sealt edasi tuleb seesama kitarrisõrmitsemine, mis on läbi loo. Siin on hästi palju elektroonilist juurde ehitatud ja tehtud teadlikult tänapäeva future pop bassiks," rääkis Karl-Kristjan laulu olemusest.

Just moodsat muusikat hindavad nad ka oma konkurentide juures ning Maiani sõnul on tema lemmikud Eesti Laulult Ariadne ja Elina Born.

Maian, Whogaux ehk Hugo Martin Maasikas ja Karl-Kristjan astuvad üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.