Uku Suviste: ei saa öelda, et ma nii vana kala olen ({{commentsTotal}})

Laupäeval astub Eesti Laulul võistlustulle Uku Suviste looga "Supernatural" ning muusik paljastas, kui suurt pinget ta võistluse ees tunneb.

"Konkurssidel ma olen käinud igasugustel, enamasti on olnud küll lauljate võistlused. Eesti Lauluga ma olen varem seotud korra, kui ma olen edasi pääsenud. Ei saa öelda, et ma nii vana kala olen," tõdes Suviste Raadio 2 saates "Draiv".

Muusik lisas, et tema laupäevasel etteastel hakkavad paistma päike, kuu ja laval on paljud põnevad efektid. Laval pole Suviste üksi, vaid kahe tantsijaga. "Sel aastal on Eesti Laul koostanud uhke lava, mis koosneb LED-ekraanidest ja nagu me poolfinaalide salvestustelt nägime, oli väga uhkeid kontseptsioone välja mõeldud, väga huvitavad lavakujundused ja animatsioonid liikusid taga. Ma arvan, et kõigil tuleb väga uhke show," lausus Suviste.

Konkurentide suhtes on Suviste väga positiivselt meelestatud. "Nende hulgas on väga palju häid tegijaid, sõpru ja kolleege. Kõigil oli selliseid elemente, mida tahaks välja tuua, ja raadiosaate sellele pühendada," rääkis muusik.

Uku Suviste astub üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.