Uku Suviste: ei saa öelda, et ma nii vana kala olen ({{commentsTotal}})

Laupäeval astub Eesti Laulul võistlustulle Uku Suviste looga "Supernatural" ning muusik paljastas, kui suurt pinget ta võistluse ees tunneb.

"Konkurssidel ma olen käinud igasugustel, enamasti on olnud küll lauljate võistlused. Eesti Lauluga ma olen varem seotud korra, kui ma olen edasi pääsenud. Ei saa öelda, et ma nii vana kala olen," tõdes Suviste Raadio 2 saates "Draiv".

Muusik lisas, et tema laupäevasel etteastel hakkavad paistma päike, kuu ja laval on paljud põnevad efektid. Laval pole Suviste üksi, vaid kahe tantsijaga. "Sel aastal on Eesti Laul koostanud uhke lava, mis koosneb LED-ekraanidest ja nagu me poolfinaalide salvestustelt nägime, oli väga uhkeid kontseptsioone välja mõeldud, väga huvitavad lavakujundused ja animatsioonid liikusid taga. Ma arvan, et kõigil tuleb väga uhke show," lausus Suviste.

Konkurentide suhtes on Suviste väga positiivselt meelestatud. "Nende hulgas on väga palju häid tegijaid, sõpru ja kolleege. Kõigil oli selliseid elemente, mida tahaks välja tuua, ja raadiosaate sellele pühendada," rääkis muusik.

Uku Suviste astub üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.