Laura Prits tahaks Leemet Onnoga duetti laulda ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu I poolfinaali võistleja Laura Prits paljastas, et peab oma lemmiklooks konkurentide seas Leemet Onno "Hurricane'i".

"Kui Leemet tahab kunagi duetti teha, siis vabalt võin seda lugu esitada, see oleks täitsa vahva," naeris Prits Raadio 2 jätkuhommikus.

Omaenda loo sündi mäletab Prits hästi, sest oli selle protsessi juures. Võistlusloo "Hey Kiddo" autorid on lisaks Pritsile Tara Nabavi ja Andres Kõpper. "See oli hästi-hästi vaba. See oli muusikakirjutajate laagris hommikul kell 10.00. Ma ei mäleta, millal ma oleks viimati nii vara üles ärganud mõttega, ma lähen teen ühe loo. See energia oli seal ruumis hästi vaba. Mina, Andres Kõpper ja Tara olime kolmekesi hotellitoas, ma mõtlesin, et võiks ühe chilli loo teha, millel oleks iseloom. Natukene võiks ikka neid mune olla," rääkis Prits laulu sünniloost.

Täiesti ootamatult sai "Hey Kiddost" Pritsi jaoks väga emotsionaalne lugu. "See päev oli hästi emotsionaalne, ma sain samal päeval teada, et mu sõbranna sünnitab. See lisas loole emotsiooni juurde, eriti kuna lugu räägib mu sõpradest," tõdes Prits.

Laura Prits astub üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.