Laura Prits tahaks Leemet Onnoga duetti laulda ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu I poolfinaali võistleja Laura Prits paljastas, et peab oma lemmiklooks konkurentide seas Leemet Onno "Hurricane'i".

"Kui Leemet tahab kunagi duetti teha, siis vabalt võin seda lugu esitada, see oleks täitsa vahva," naeris Prits Raadio 2 jätkuhommikus.

Omaenda loo sündi mäletab Prits hästi, sest oli selle protsessi juures. Võistlusloo "Hey Kiddo" autorid on lisaks Pritsile Tara Nabavi ja Andres Kõpper. "See oli hästi-hästi vaba. See oli muusikakirjutajate laagris hommikul kell 10.00. Ma ei mäleta, millal ma oleks viimati nii vara üles ärganud mõttega, ma lähen teen ühe loo. See energia oli seal ruumis hästi vaba. Mina, Andres Kõpper ja Tara olime kolmekesi hotellitoas, ma mõtlesin, et võiks ühe chilli loo teha, millel oleks iseloom. Natukene võiks ikka neid mune olla," rääkis Prits laulu sünniloost.

Täiesti ootamatult sai "Hey Kiddost" Pritsi jaoks väga emotsionaalne lugu. "See päev oli hästi emotsionaalne, ma sain samal päeval teada, et mu sõbranna sünnitab. See lisas loole emotsiooni juurde, eriti kuna lugu räägib mu sõpradest," tõdes Prits.

Laura Prits astub üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.