Ariadne: ma ei ole kade ühegi teise laulu peale ({{commentsTotal}})

Lauljatar Liina Ariadne Pedanik, kes osaleb Eesti Laulul palaga "Feel Me Now", tunnistas, et ei kadesta ühtki teist võistluslaulu.

"Ma ei ole kade ühegi laulu peale, mulle tõsiselt meeldib enda laul väga-väga," kiitis Ariadne Raadio 2 jätkuhommikus.

Juba sel laupäeval selgub, kes on viis edasipääsejat Eesti Laulu I poolfinaalist. Ariadne tunnistas, et oma lemmikuks peab ta konkurentidest Whogaux, Karl-Kristjani ja Maiani pala "Have You Now". Lauljatari enda loo taga seisab aga vägev tiim koos Margus Piigi, Tomi ja Anni Rahulaga.

Just Tomi ja Anni olid need, kes Ariadne Youtube'i vahendusel leidsid. "Kui ma Anni Rahulale vastasin, et ma olen nõus seda laulu proovima, polnud ma ühtegi demo kuulnud veel. Selline usaldus oli esimesest kirjutamisest saati, kuna nad on hästi andekad muusikud," kiitis Ariadne oma tiimi.

Möödunud nädalal sai laul ka ETV kaamerate ees salvestatud ning nüüd jääb üle vaid oodata, mida Eesti publik etteastest arvab. "Ma arvan, et läks hästi, kuigi ma ei ole ise näinud seda videot veel ja kõrvamonitoridest ei kuule seda, mida teised kuulevad. Nii palju, kui ma teistelt tagasisidet sain, arvan ma, et läks hästi. Eks ma olin päris närvis," tõdes Ariadne.

Lugu "Feel Me Now" on aga kõrgelt hinnatud ka välismaiste eurofännide seas, kes Youtube'is oma edetabeleid reastavad. "Mul on tõesti hea meel, et välismaa fännid on selle nii hästi vastu võtnud," oli Ariadne rahul.

Ariadne astub üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.