Ariadne: ma ei ole kade ühegi teise laulu peale ({{commentsTotal}})

Lauljatar Liina Ariadne Pedanik, kes osaleb Eesti Laulul palaga "Feel Me Now", tunnistas, et ei kadesta ühtki teist võistluslaulu.

"Ma ei ole kade ühegi laulu peale, mulle tõsiselt meeldib enda laul väga-väga," kiitis Ariadne Raadio 2 jätkuhommikus.

Juba sel laupäeval selgub, kes on viis edasipääsejat Eesti Laulu I poolfinaalist. Ariadne tunnistas, et oma lemmikuks peab ta konkurentidest Whogaux, Karl-Kristjani ja Maiani pala "Have You Now". Lauljatari enda loo taga seisab aga vägev tiim koos Margus Piigi, Tomi ja Anni Rahulaga.

Just Tomi ja Anni olid need, kes Ariadne Youtube'i vahendusel leidsid. "Kui ma Anni Rahulale vastasin, et ma olen nõus seda laulu proovima, polnud ma ühtegi demo kuulnud veel. Selline usaldus oli esimesest kirjutamisest saati, kuna nad on hästi andekad muusikud," kiitis Ariadne oma tiimi.

Möödunud nädalal sai laul ka ETV kaamerate ees salvestatud ning nüüd jääb üle vaid oodata, mida Eesti publik etteastest arvab. "Ma arvan, et läks hästi, kuigi ma ei ole ise näinud seda videot veel ja kõrvamonitoridest ei kuule seda, mida teised kuulevad. Nii palju, kui ma teistelt tagasisidet sain, arvan ma, et läks hästi. Eks ma olin päris närvis," tõdes Ariadne.

Lugu "Feel Me Now" on aga kõrgelt hinnatud ka välismaiste eurofännide seas, kes Youtube'is oma edetabeleid reastavad. "Mul on tõesti hea meel, et välismaa fännid on selle nii hästi vastu võtnud," oli Ariadne rahul.

Ariadne astub üles Eesti Laulu I poolfinaalis 11. veebruaril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.