ERR.ee video | Almost Natural kiidab Angeelia ja Uku Suviste võistluslaule ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu teise poolfinaali lugude salvestusel astus lavale Almost Natural oma looga "Electric".

"Selle looga on niimoodi, et kui me seda kirjutasime, siis ma võtsin ilmselt sellise kollektiivse kogemuse," selgitas laulja Anis Arumets pärast salvestust antud intervjuus. "Ei olnud ühte isikut, kellele ma selle kirjutasin, vaid ma võtsin üldise situatsiooni, kus suhtes olevad naine ja mees lähevad lahku ning ühel osapoolel tekib igatsus."

Anise sõnul ei peegelda laulusõnad ühte konkreetset olukorda või isikut.

"Sellel aastal on konkurents hästi-hästi tugev," arvasid Almost Naturali liikmed Anis ja Amiran ning tunnistasid, et on kõik poolfinalistide lood ka ise läbi kuulanud. Teistest enam on noormeestele silma jäänud Angeelia ja Uku Suviste lood.

Eesti Laul 2017 poolfinaalid toimuvad juba 11. ja 18. veebruaril.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.