ERR.ee video | Angeelia: olen ikka veel unenäos ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu teise poolfinaali laulude salvestamisel astus looga "We Ride With Our Flow" lavale Angeelia.

Lavalt maha saades ootas Angeeliat kohe pildistamine ning seejärel otse-eeter Raadio 2 ja Menu vahendusel. Saatejuhtide küsimusele, kas närv on endiselt sees, vastas Angeelia, et tunneb end ikka veel nagu unenäos.

Ka lauljanna lavakujundus on väga unenäoline ja müstiline. Kasutatud on palju udu, suuri visuaale, näha saab jooksvaid hunte ja palju muud põnevat.

Lava taga oli Angeelial palju toetajaid, teiste hulgas elukaaslane Mick Pedaja, kes ka ise möödunud aastal Eesti Laulu konkursil osales, lisaks loo autor Andres Kõpper, kleidi autor Marit Nõmmik ja visuaalikunstnik Alyona Movko.

"Angeelia esitus läks väga hästi. Ma arvan, et ta oli väga tubli ja tuleb vägev värk," iseloomustas Angeelia esitust tema laulu autor Andres Kõpper.

Eesti Laul 2017 poolfinaalid toimuvad juba 11. ja 18. veebruaril.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.