ERR.ee video | Angeelia: olen ikka veel unenäos ({{commentsTotal}})

Eesti Laulu teise poolfinaali laulude salvestamisel astus looga "We Ride With Our Flow" lavale Angeelia.

Lavalt maha saades ootas Angeeliat kohe pildistamine ning seejärel otse-eeter Raadio 2 ja Menu vahendusel. Saatejuhtide küsimusele, kas närv on endiselt sees, vastas Angeelia, et tunneb end ikka veel nagu unenäos.

Ka lauljanna lavakujundus on väga unenäoline ja müstiline. Kasutatud on palju udu, suuri visuaale, näha saab jooksvaid hunte ja palju muud põnevat.

Lava taga oli Angeelial palju toetajaid, teiste hulgas elukaaslane Mick Pedaja, kes ka ise möödunud aastal Eesti Laulu konkursil osales, lisaks loo autor Andres Kõpper, kleidi autor Marit Nõmmik ja visuaalikunstnik Alyona Movko.

"Angeelia esitus läks väga hästi. Ma arvan, et ta oli väga tubli ja tuleb vägev värk," iseloomustas Angeelia esitust tema laulu autor Andres Kõpper.

Eesti Laul 2017 poolfinaalid toimuvad juba 11. ja 18. veebruaril.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.