Raivo E. Tamm: ehk ({{commentsTotal}})

Eile alustas Raadio 2s uus saade "Vabakava", mis juhatab juhatab reede õhtuti sisse R2 nädalavahetuse. Saadet juhivad Mihkel Ulk ja Margus Kamlat. Esimeses saates küsiti muuhulgas näitleja Raivo E. Tammelt, mis asi on see "E".

"Mäletan kunagisest Siim Kallase aegsest "Mnemoturniirist" küsimust, et mis on Eesti levinuim perekonnanimi," meenutas Raivo E. Tamm. "Kõige levinum oli muidugi Ivanov, aga järgmisena Eesti omadest oli Tamm ja mul on vist meeles, et oli 17 000 Tamme Eestis." Raivo Tammi pidi olema aga kõigest kaksteist, ütles Raivo E. Tamm.

Saatejuhid täpsustasid, et rahvastikuregistri andmeil on neid siiski 19. "No vat, keegi on juurde tulnud vahepeal," nentis Raivo E.

Vastuseks küsimusele, mida siis see salapärane ja enda võetud "E" näitleja Tamme nimes tähendab, kostis Raivo: "Ehk."

"Raivo ehk Tamm," kinnitas Ehk Tamm hämmastunud saatejuhtidele, kes lootsid pikemat stoorit.

Kuulake tervet esimest saadet lisatud failist.

Toimetaja: Valner ValmeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.