Raadio 2 värske pop-up saade räägib kassetikultuurist ({{commentsTotal}})

Kassett
Kassett

19. jaanuari öösel läks eetrisse esimene osa Raadio 2 uuest pop-up saatest "Keldrikassetid", mis keskendub kassetikultuurile.

"Keldrikassetid" on Raadio 2 uus pop-up saatesari, mis on eetris ebaregulaarselt ja ootamatult öösiti kahe päeva vahelise muusikavööndi sees.

Sarja eesmärk on väärtustada kassettide kuulamise ja kogumise kultuuri ning pakkuda Raadio 2 kuulajale üllatusmomente ja uut informatsiooni. "Keldrikassetide" iga episood on erineva pikkusega, kuna see sõltub kasseti enese pikkusest.

"Keldrikassettide" sarja kureerib Maarja Merivoo-Parro, saatejuhtide osas toimub aga rotatsioon, kuhu on kaasatud nii toimetuse liikmed kui teised Eesti melomaanid ja audiofiilid. Saatesse on oodata näiteks Madis Nestor, Gert Moser, Siim Nestor jpt.

Saatesarja esimene episood läks eetrisse 19. jaanuari öösaate jooksul, õige pea on võimalik saadet ka järelkuulata.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.