Vene Teatri muusikaline juht Aleksandr Žedeljov annab välja autoriplaadi ({{commentsTotal}})

Aleksandr Žedeljov
Aleksandr Žedeljov Autor/allikas: pressimaterjal

9. veebruaril toimub helilooja, muusiku, Vene Teatri muusikalise juhi Aleksandr Žedeljovi autoriplaadi "Porta itineri longissima" esitlus. See on Žedeljovi esimene plaat sooloartistina.

Plaadil ilmuvad tema lood kammeransamblitele ja lood, mis on tehtud teatrietendustele ning audiovisuaalse etenduse "Mehhaniline klaver" jaoks. "Mehhaniline klaver" tunnistati 2015. aastal noorte produtsentide sarja "EK:Labor" võitjaks .

"Kahe aasta jooksul mul on kogunenud piisavalt materjali ja ma olen otsustanud, et peab tegema oma esimese sammu kaasaegse kammermuusikamaailma poole. Lood nagu "Calligraphia", "Imaginarium", "Rush Hour" ja "Hammasrattad" on "Mehhaanilise klaveri" põhikompositsioonis ning lugu "Intention" on tehtud Vene Teatri etenduse "Zoika korter" jaoks. Kõik kompositsioonid on loodud erinevate muljete mõjul poeesiast, maalikunstist, arhitektuurist ja elust," kommenteeris Žedeljov.

"Calligraphia":

Toimetaja: Madis JärvekülgInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.