ETV ekraanil alustab Urmas Vaino uus saade "Suud puhtaks" ({{commentsTotal}})

"Suud puhtaks" Autor/allikas: ERR

18. jaanuaril jõuab Urmas Vaino juhtimisel ETV ekraanile terav debatisaade "Suud puhtaks".

Saates avatakse ühiskonda erutavad teemad koos kõigi oluliste osapooltega – stuudios on otsustajad, huvigrupid, eksperdid ja inimesed, keda teema kõige vahetumalt puudutab. Saate eesmärk on targem Eesti, kes arutleb asjade üle emotsionaalselt ja sisuliselt.

"Printsiip, mida me tahame hoida, on see, et saate teema peaks kindlasti puudutama inimesi vahetult. Teema peaks jõudma konkreetselt inimeseni välja ja seda mitte abstraktsel tasandil," ütles Urmas Vaino ja selgitas, et teemade valikul jälgivad nad, et puudutaksid stuudios olevaid inimesi isiklikult. "Me otsime erinevaid pöördeid ja vaatenurki ning stuudios debateerivad need inimesed, kelle võimuses on olukorda kujundada, kes on protsessis sees ja pakuvad oma lahendusi," selgitas Vaino.

"Suud puhtaks" on ETV ekraanil alates 18. jaanuarist kolmapäeviti kell 21.40, kordust saab näha reede lõunal. Saate režissöörid on Krista Maajärv ja Krista Rannamäe, toimetajad Tõnis Leht ja Birgit Rae, produtsent Lii Kuldmäe, peaprodutsent Andres Kuusk.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.