ETV ekraanil alustab Urmas Vaino uus saade "Suud puhtaks" ({{commentsTotal}})

"Suud puhtaks" Autor/allikas: ERR

18. jaanuaril jõuab Urmas Vaino juhtimisel ETV ekraanile terav debatisaade "Suud puhtaks".

Saates avatakse ühiskonda erutavad teemad koos kõigi oluliste osapooltega – stuudios on otsustajad, huvigrupid, eksperdid ja inimesed, keda teema kõige vahetumalt puudutab. Saate eesmärk on targem Eesti, kes arutleb asjade üle emotsionaalselt ja sisuliselt.

"Printsiip, mida me tahame hoida, on see, et saate teema peaks kindlasti puudutama inimesi vahetult. Teema peaks jõudma konkreetselt inimeseni välja ja seda mitte abstraktsel tasandil," ütles Urmas Vaino ja selgitas, et teemade valikul jälgivad nad, et puudutaksid stuudios olevaid inimesi isiklikult. "Me otsime erinevaid pöördeid ja vaatenurki ning stuudios debateerivad need inimesed, kelle võimuses on olukorda kujundada, kes on protsessis sees ja pakuvad oma lahendusi," selgitas Vaino.

"Suud puhtaks" on ETV ekraanil alates 18. jaanuarist kolmapäeviti kell 21.40, kordust saab näha reede lõunal. Saate režissöörid on Krista Maajärv ja Krista Rannamäe, toimetajad Tõnis Leht ja Birgit Rae, produtsent Lii Kuldmäe, peaprodutsent Andres Kuusk.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.